Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: YE-Next 2000 Superplus HDTV görüş ve yorumlar buradan devam edelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaşlar, ben bu cihazı yeni aldım fakat hiç bir özellik göremedim, internt bağlantısından güncellemesi şuan aktif değil usb ile güncelleniyor uyddan güncelleme yok, son yazılımda problem var softcam yüklendiğinde birkaç şifreli kanalı çözüyordu çözmüyor eski yazılım üzerinden çözüyor ve 1 haftadır hortbird de rtl9 escales gibi 3 beş kanalı çözüyordu onuda artık çözmüyor 16.11.2010 softcam *** yükledim yine çözmedi. next 2000 ile animux falan izliyordum bu cihazı aldım izleyemz oldum. bu cihaz geri vermeyi düşünüyorum, bilmediğim bir özelliği yada tavsiye edeceğiniz birşey varmı.? teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bahsettiğin animaux kanallarını artık izliyorum dediğin next 2000 lede
    artık izleyemezsin çünkü absat paketi çöktü arkadaşım.şu an hiçbir
    cihazla emu ile izlenemiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgi için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence çok hantal bir cihaz kanal geçişleri çok yavaş donarak geçme gibi seçenek yok usb portuna takmığımız flash belleklere video fotoğraf vs gibi dosyaları oynatamıyoruz sadece kendi kaydettiği filmleri izleyebiliyorsunuz format değiştirip oynatamıyorsunuz ccam zaten çok sorunlu donma olayı çok.ben kullanıyorum bu cikazı 720 tlye aldım ama çok pişmanım bir dahada next marka hiç düşünmüyorum.tabi bu benim görüşüm belki başkaları memnun olabilir ama ben hiç değilim
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla özelliklern okuyunca sanki günümüz teknolojisini gecmişte geleceğe göre dizayn edilmiş gibi bir hava estirilmiş, fakt alakası yok. HD yayınları izleyemiyorum yardımcı olacak biri varı.? TRT HD sinyali 10 ile 70 arasında gidip geliyor b nedenlede ekranda yeşil tuhaf bir görüntü çıkıyor lnb ince ayar yaptım en son en iyi ayarda şuan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selamlar Ben 2000 hd kullanıyorum Hdmı dan izliyorum ve receiverdeki parlaklık ve renk ayarlaması yapamıyorum.Bu özellik (kullanıcı,spor,sinema vb) ayarlanmıyor.Ayrıca yine hdmı portunun kullanımından dolayı sleep timer ayarlandıktan sonra cihaz kapansa bile hdmi portundan sinyal göndermeyi kesmediği için baglı olan LCD auto power off a gecemiyor ve TV kapanmıyor. Sorunun çözümü için yazılımlarda düzeltme saglanabilirimi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence çok hantal bir cihaz kanal geçişleri çok yavaş donarak geçme gibi seçenek yok usb portuna takmığımız flash belleklere video fotoğraf vs gibi dosyaları oynatamıyoruz sadece kendi kaydettiği filmleri izleyebiliyorsunuz format değiştirip oynatamıyorsunuz ccam zaten çok sorunlu donma olayı çok.ben kullanıyorum bu cikazı 720 tlye aldım ama çok pişmanım bir dahada next marka hiç düşünmüyorum.tabi bu benim görüşüm belki başkaları memnun olabilir ama ben hiç değilim

next için tam bir hayal kırıklığı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri