Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: YE-Next 2000 Superplus HDTV görüþ ve yorumlar buradan devam edelim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Merhaba arkadaþlar, ben bu cihazý yeni aldým fakat hiç bir özellik göremedim, internt baðlantýsýndan güncellemesi þuan aktif deðil usb ile güncelleniyor uyddan güncelleme yok, son yazýlýmda problem var softcam yüklendiðinde birkaç þifreli kanalý çözüyordu çözmüyor eski yazýlým üzerinden çözüyor ve 1 haftadýr hortbird de rtl9 escales gibi 3 beþ kanalý çözüyordu onuda artýk çözmüyor 16.11.2010 softcam *** yükledim yine çözmedi. next 2000 ile animux falan izliyordum bu cihazý aldým izleyemz oldum. bu cihaz geri vermeyi düþünüyorum, bilmediðim bir özelliði yada tavsiye edeceðiniz birþey varmý.? teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bahsettiðin animaux kanallarýný artýk izliyorum dediðin next 2000 lede
    artýk izleyemezsin çünkü absat paketi çöktü arkadaþým.þu an hiçbir
    cihazla emu ile izlenemiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgi için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence çok hantal bir cihaz kanal geçiþleri çok yavaþ donarak geçme gibi seçenek yok usb portuna takmýðýmýz flash belleklere video fotoðraf vs gibi dosyalarý oynatamýyoruz sadece kendi kaydettiði filmleri izleyebiliyorsunuz format deðiþtirip oynatamýyorsunuz ccam zaten çok sorunlu donma olayý çok.ben kullanýyorum bu cikazý 720 tlye aldým ama çok piþmaným bir dahada next marka hiç düþünmüyorum.tabi bu benim görüþüm belki baþkalarý memnun olabilir ama ben hiç deðilim
    Ehmedé Xane

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Valla özelliklern okuyunca sanki günümüz teknolojisini gecmiþte geleceðe göre dizayn edilmiþ gibi bir hava estirilmiþ, fakt alakasý yok. HD yayýnlarý izleyemiyorum yardýmcý olacak biri varý.? TRT HD sinyali 10 ile 70 arasýnda gidip geliyor b nedenlede ekranda yeþil tuhaf bir görüntü çýkýyor lnb ince ayar yaptým en son en iyi ayarda þuan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selamlar Ben 2000 hd kullanýyorum Hdmý dan izliyorum ve receiverdeki parlaklýk ve renk ayarlamasý yapamýyorum.Bu özellik (kullanýcý,spor,sinema vb) ayarlanmýyor.Ayrýca yine hdmý portunun kullanýmýndan dolayý sleep timer ayarlandýktan sonra cihaz kapansa bile hdmi portundan sinyal göndermeyi kesmediði için baglý olan LCD auto power off a gecemiyor ve TV kapanmýyor. Sorunun çözümü için yazýlýmlarda düzeltme saglanabilirimi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence çok hantal bir cihaz kanal geçiþleri çok yavaþ donarak geçme gibi seçenek yok usb portuna takmýðýmýz flash belleklere video fotoðraf vs gibi dosyalarý oynatamýyoruz sadece kendi kaydettiði filmleri izleyebiliyorsunuz format deðiþtirip oynatamýyorsunuz ccam zaten çok sorunlu donma olayý çok.ben kullanýyorum bu cikazý 720 tlye aldým ama çok piþmaným bir dahada next marka hiç düþünmüyorum.tabi bu benim görüþüm belki baþkalarý memnun olabilir ama ben hiç deðilim

next için tam bir hayal kýrýklýðý

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri