Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Kyoto 9000 Serisi PoLsat Test YazýLýmLarý..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Kyoto 9000 Serisi PoLsat Test YazýLýmLarý..!

Arkadaþlar bu yazýlýmlarý bir yerde gördüm ama Proðram atma iþini Tam yapamadýðým Ýçin usta birisi deneyipte netice yazarsa belki bir iþe yarar diye düþünüyorum saðlýcakla kalýn.

30.04.08

cihazýnýza yeni yazýlýmý yükledikten sonra; fabrika ayarlarýna dönün. sonra kanal taramasý yaptýktan sonra da kumandanýzdan "menu" tuþuna basýn, daha sonra "ayarlar" sonra da þifre istediði zaman cihazýn "0000" olan þifresinin yerine "5003" yazýn. Sorun kalmayacaktýr. Kanal kilitlemeye girilirken istenen þifre yine "5003" olup bu sadece ***lere ulaþmanýzý saðlar, emuyu tanýtmaz

kýsaca menu-ayarlar-þifre(5003)

NOT: eðer bu iþlemi iki kez yaparsanýz tekrar emuyu kapatmýþ olursunuz ve yine þifreli kanallarý izleyemezsiniz..... bilginize......
    NOT2 : Þifreli kanallarýn seyredilebilmesi için kesinlikle ilk önce kullanýcý ayarlarýna girilerek Patch "açýk" konuma getirilmelidir. Eðer hala kanallar açýlmýyorsa o zaman yukarýdaki iþlem yapýlmalýdýr. Aksi takdirde Partch seçimi kapalý ise yukardaki iþlemin iþe yarayýp yarayamadýðý anlaþýlamayacaktýr.

diðer þekil emu aktif etmek için,menü-cihaz bilgisi-ok-audio tuþlarýna basmanýz lazým....

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Emeði geçenkere teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkurler paylaþýmýnýz için..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sanýrým Kimse Denemdi Þu Proðramý.Yokmu Usta Biri Denesin Þu Proðramý BeLki Faydasý OLur..!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

artýk piyasada kyotomu kaldý.uzun süre doðrudürüst yazýlým çýkmayýnca kyoto sahiplerinin çoðu cihazýný yeniledi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ya ArkadaþLar Bu Kyoto 9900 - Dci ModeLinin Çözeceði Hiç Bir KanaL Yokmu Yani ? En Azýndan Bir BeLgeseL KanLý OLsun AsLýnda Çözdüðü Bir KanaL Var Ntv Maç Yayýnýnda Þifreye Girdimi Onu Çözüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben bu gün 5 tane çöpe attým dükkanda.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kucer06 Abi Sen Geçen Gün Bana Next 2000 Cx Cis ModeLLerinden Birini Tavsiye Etmiþtin..Ama ForumLarda DoLaþtým Next ModeLLerineden Memnun OLmayanLar Var..Sana Göre ÞöyLe Sorunsuzca KuLanabiLeceðim Bir Makina Dersek Hangi Marka Ve ModeL OLur?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Þimdiye kadar hepsi memnundu.Þimdi yetkililer ilk defa bir atýlým yaparak irdeto 2 destekli yeni yazýlýmlarýn alt yapýsýný hazýrlýyorlar ve denemek için hatalarýný görmek için deneme yazýlýmlarý veriyorlar.Fakat iþi bilmeyen bazý arkadaþlarýmýz bu iþin kolay olduðunu zannedip eleþtiriyorlar o arkadaþlar istedikleri an istedikleri her türlü yazýlýmýn þýp diye önlerine konmasýný bekliyorlar.Ben þimdi sana günlük olarak yazýlým veren ve fakat bir sürü sorun çýkaran cihazlarý öneremem.Bundan üç dört sene evvel olsaydý kaon tabanlý bir cihaz al derdim,þimdi o cihazlara bile yazýlým desteðini kestiler (yeni çýkan modeller hariç)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kucer06 Abi ÝLgiLendiðin Ýçin Çok SaðoLasýn..AsLýnda Benim GönLüm DREAMBOX 7025 S de Ama Fiyatý Çok Uçuk Beni Aþýyor.BakaLým KeLepir Bi Tane Düþürüsem Hiç Kaçýrmadan ALýrým Bezen BöyLe Harika ÇihazLar Çok Ucuz Fiyata BuLunabiLiyor.MeseLa Adamýn Biri ALýyor Ve KuLanýmdan ZorLanýyor Ve Çok Uygun Fiyata Satýp KuLanýmý Daha Basit Bir Cihaz ALýyor.
    Konu pako tarafýndan (03-05-2008 Saat 13:30 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlým yokki deniyelim.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri