Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Vestel yükleme talimatları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Program başarıyla yüklendi diyor ama ekranda fuse yazısı kaybolmuyor ne yapabilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir müddet bekleyin kaybolmazsa fişi cekin ve yazılımı alıp almadıgını kontrol edin almamişsa yeniden atmayı deneyin ve yazılım ın dogru olduguna emin olun

kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fişi çekip tekrar taktım ama ne scarttan nede rf çıkışından sinyal alamadım.Ayrıca displeyde 4adet 0 var
    Konu kenanb tarafından (06-07-2006 Saat 16:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne skarttan ne de rf den dinyal alamadım derken görüntüden bahsediyorsunuz değilmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:624ok: ARKADAŞLAR BENDE RESİMLSİNİ VEREYİM BELKİ Bİ İŞE YARAR:624ok:
    yükleme programını açtıgımızda ilk bu ekran karşımıza çıkıyor solda yazılımolan yeri işaretleyelim ilk önce gerçi işaretli geliyor daha sonra dosya seçimi ne tıklıyoruz

bu aç kutucugu çıkıyor buradada zıp tan çıkarttıgımız uygun yazılımı gösteriyoruz ve aç seçenegine tıklıyoruz

bu resimdeki gibi yükleme programı yazılımı yüklemeye hazır yükleme tuşuna basıp cihazın fişini prize takıyoruz

burdaki gibi yükleme tuşuna basınca cihazın fişini prize takın uyarısı geliyor
    yükleme başlar hiç bi şeye dokunmayın bu

burdaki gibi yükleme tuşuna basınca cihazın fişini prize takın uyarısı geliyor
    yükleme başlar hiç bi şeye dokunmayın bu esnada

bitince bu uyarı geliyor reseıver in ön panelinde FUSE yazısı kaybolup 0000 çıkana kadar bekleyin dil seçimi menüsü çıkacaktır burdan dili seçip ana menü ye girebilirsiniz keyleri yüklerkende aynı yol izleniyor yeni menüde menü+66666 eski menüde menü+1903 yazıp keylerin oldugu sayfaya giriyoruz şifre al seçenegini tıklayıp loaderden yüklemeye basıyoruz yanlız keyleri ve kanal tablosunu atarken loaderde *** işaretlenecek sadece bu yukarıdaki işlemden farklı olarak ilk defa yükleme yapacak olan arkadaşlara kolaylık olur herhalde kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

VESTEL CİHAZLARA RESİMLİ *** YÜKLEME TALİMAT
    vestellerde *** leri de yukardaki işlemin hemen hemen aynısını yapıyoruz ilk önce reseiverden yeni menülerde menü+66666 eski menülerde menü+1903 tuşlayıp *** menüsüne giriyoruz burada en altta şifre al seçenegi var bizim işimiz onunla vestlink programını açıyoruz solda *** yazan yere nokta koyuyoruz altta com1 se onuda işaretliyoruz ve dosya seçimini tıklıyoruz

aç menüsü çıkyor burdada en üstte konumdan *** dosyasını gösteriyoruz aç kutucugunun içine alıyo *** dosyasını bi kere tıklıyoruz kutucugun içindeki dosyaya aşagıda dosya adı bölümünde yerini alıyor dosya türü bölümünde tüm dosyalar seçili olmalıdır *** dosyasını görmesi için en son aç diyoruz

şu an *** dosyası vestlink programında yüklenmeye hazır reseiverden *** menüsünden şifre al tıklayıp hemen ardından vestlink ten yükleme tuşuna basıyoruz ve yükleme başlıyor ve ardından yüklemenin bittigini gösteren uyarı geliyor

*** menüsünden çıkıp tekrar girerek keylerin yüklendigini kontrol etmek gerekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba,
    Bir arkadaşımda vestel 940 cı varmış. Getreyim yazılım atıver dedi. Ama yanlış anlamadıysam bizim kullandığımız normal rs232 kablosuyndan farklı vestelin kullandığı.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar vestel zapcı 3001 modelini 840 acevirdim ama program atamıyorum rs 232 baglantı şeması varsa gönderirseniz sevinirim acil yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2-3, 3-2 5-5 erkek dişi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu söylediğiniz yüklenen dosyalar vestel 840 cı ya olurmu şimdi yükleye çalışcam inşallah beceririm haa bunun loaderi nerde bulamadımda yağmuroğlu anlaTIMIN GÜZEL Söze ne gerek

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri