Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/77 İlkİlk 1234567891011122752 ... SonSon
765 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Beşiktaş Haber Hattı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

flash!

Bobo polemiği

BEŞİKTAŞ yönetiminin sezon sonunda yüksek bir bedelle satmayı düşündüğü Bobo için camia ikiye bölündü. Sakatlığı nedeniyle bu haftaki maçta forma giymesi zor görünen Brezilyalı yıldız için siyahbeyazlılar, "8 milyon euro'ya satabiliriz" açıklamasını yaparken, Beşiktaşlı taraftarların ise "Bobo'yu satanı, biz de satarız" şeklinde görüş bildirdikleri ifade edildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

Kansızlığa karşı

MÜTHİŞ bir toplumsal duyarlılığa imza atan Çarşı Grubu, Kızılay ile yaptığı işbirliği çerçevesinde il il dolaşarak kan toplanmasına destek veriyor. Üniversitelerde stantlar kuran Çarşı'nın, şu ana dek bin 400 ünite kan topladığı belirtildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

5 milyon $ daha verdi!

KULUBE verdiği borçlar ile sık sık gündeme gelen ve 'Beşiktaş'ı ipotek altına' almakla suçlanan başkan Yıldırım Demirören, alacaklarını 5 milyon dolar daha artırdı. Personel maaşları, futbolculara yapılacak ödemeler ve diğer giderlerde kullanılmak üzere kulübün kasasına 5 milyon dolar daha koyduğu belirtilen Demirören'in alacağının 45 milyon dolar civarında olduğu öğrenildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

'Toplama panel' iddiası

BAŞKAN Yıldırım Demirören'in, geçtiğimiz günlerde Ataşehir'de yapılan panelde katılımcı sayısını yüksek göstermek için İnönü Stadı personelini ve askeri öğrencileri de panele getirttiği iddia edildi. Yaklaşık 370 katılımcı ile gerçekleşen panelde 650 kişilik salonun tüm girişimlere rağmen dolmadığı ve Yıldırım Demirören'e soru soracak kişilerin daha önceden belirlendiği de iddilar arasında.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Zafer Öğer
    Lider alınmalı!

BeŞiktaŞ’ta taşların yerine oturduğunu söylemek yanlış olur... Bakmayın siz son Bursa maçında alınan 3-0’lık skora. Holosko faktörü Adana’daki maça da damgasını vurdu. Beşiktaş, oyun olarak bakıldığında hiçbir iddiası olmayan genç futbolculardan oluşan bir rakip karşısında kazanmasını bildi. En azından bu güzel galibiyeti güneydeki taraftarlarına hediye etmeyi başardı.. Beşiktaş’ın, artık bundan sonra gelecek sezonu düşünmesi gerekiyor. Yani tepeden tırnağa eksiklerini tespit edip, bu bölgeleri daha önceki hatalardan kaçınarak takviye etmelidir... Çünkü yapılan yanlışlar, camiayı sürekli derinden yaralamıştır. İnanıyorum ki bundan sonra böyle üzüntülerin yaşanmaması için bazı gerçekler görülür ve daha olumlu adımlar atılır. Siyah-beyazlıların kadrosuna şöyle bakıldığında milli forma giyen İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman ve Gökhan Zan gibi oyuncuları var. Fatih Terim’in vazgeçilmezleri olan bu oyuncular, neden Beşiktaş’ta aynı başarıyı sürdüremiyorlar merak ediyorum. Bir futbolcu iki yüzlü olamayacağına göre, ya Kartal’da rahat değiller ya da yanlış giden başka bir şeyler var. Ertuğrul hocanın bu çelişkiye el koyacağı inancındayım... Geçen sezonu şöyle bir değerlendirirsek; kadro olarak ne Avrupa ne de Türkiye Ligi’nde şampiyonluğa oynayacak yapıda olmadığını daha önceden de söylemiştik... Tüm bunlara rağmen eleştirilerimizi kulak arkası yapan ve sabırlı olmamızı söyleyenler, her geçen gün ne kadar doğru söylediğimizi sanırım anladılar. Ancak hepsi geride kaldı. Bundan sonra inanıyorum ki Ertuğrul Sağlam, adımlarını daha dikkatli atar. Yani oyuncu seçimi ve takımında bir lider belirlenmesi hususuna dikkat eder. Ayrıca çok acil iyi bir kaleci alınmalı. Çünkü Rüştü tecrübeli olmasına tecrübeli ancak yaşından dolayı sık sık sakatlanıyor ve toparlanması zaman alıyor. Hakan ise iyi bir kaleci ama asla kaleyi teslim alacak kadar tecrübeli değil...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Engin: Sergen’i isterdim
    Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, “Elimden gelse Sergen’i tekrar takıma kazandırırdım” diye konuştu!..
    BEŞİKTAŞ Genel Menajeri Sinan Engin, belki de yeni bir tartışmaya zemin hazırlayacak açıklamalarda bulundu... Sergen’in Eskişehir’den ayrılmasına ve yıldız oyuncunun futbolu bırakacağına çok üzüldüğünü söyleyen Engin, “Sergen çok yetenekli bir oyuncu. Futbolu bırakmasına çok üzüldüm. Eğer imkanlarım olsaydı Sergen’i Beşiktaş’a alırdım. Gerekirse yanımda oturturdum ama yine de takımda tutardım... Sergen, Avrupa’dan alınan bir çok futbolcudan daha kaliteli. Beşiktaş’ta onun gibi bir lidere ihtiyacı var... Dediğim gibi bu benim yetkilerimi aşan bir durum. Kendi düşüncemi aktardım” diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 35

Büyük çatlak
    Mehmet Özdilek’i transfer komitesinin başına getiren Demirören, Sinan Engin’e kapıyı gösterdi!
    BeŞiktaŞ’ta transfer komitesi belirlenmek üzere... Transfer komitesinde Şifo Mehmet’i istemeyen Sinan Engin’e gönderme yapan Başkan Yıldırım Demirören’in, “Benim belirlediğim isimleri beğenmeyen varsa, çıkar gider. Kime ne görev verdiysem onu yapsın. Önemli olan Beşiktaş’ın çıkarları. Gelecek sezon iyi bir kadro kurmak için bize yakın olan ve yardım edeceğini düşündüğüm kişileri bu komitede görmek istiyorum” diyerek Sinan Engin’e dolaylı yoldan ‘git’ dediği öğrenildi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Delgado için anlaşma zemini!

BeŞiktaŞ, Delgado için Ülker Grubu ile masaya oturmaya hazırlanıyor. Geçen sezon Beşiktaş’a Ülker’in transfer ettiği Arjantinli’nin sözleşmesi 1 yıl sonra bitecek. Siyah-beyazlı kulüp, Ülker ile yapacağı görüşmede Delgado’nun sözleşmesinin uzatılması ya da bonservis bedeliyle ilgili fikirlerini söyleyecek. Yönetim, 1 yıl daha kalırsa seneye serbest kalacak olan Delgado’nun sözleşmesini uzatmak istiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Olay çıkacak
    İki takım taraftarı arasında geçen sene çıkan olaylar uzun süre konuşulmuştu. Bursa taraftarı da başkent temsilcisinin seyircileri arasına sızarak olayları körüklemişti
    ankaragücü ile Beşiktaş arasında oynanacak maç, Türk futbolu açısından ayrı bir önem taşıyor. Nedeni ise geçen yıl yaşanan olayların tekrarlanma ihtimali... Önceki sezon Ankara’da oynanan karşılaşma öncesinde çıkan olaylar nedeniyle yüzlerce taraftar gözaltına alınmış, Ankaragücü taraftarı arasına girip Beşiktaş aleyhine tezahürat yapınca olaylar iyice körüklenmişti. Hatta çıkan olaylar nedeniyle karşılaşmanın ikinci yarısı 10 dakika geç başlamıştı.İKİ takım arasındaki olaylar 1992-1993 sezonunun son maçında Galatasaray, Ankaragücü’nü 8-0 yenerek averajla şampiyon olmasından sonra ortaya çıkmıştı. Beşiktaş taraftarıyla yıldızı hiç barışmayan Bursa taraftarının kardeş takımları olarak kabul ettikleri Ankaragücü tribünlerine girerek tekrar siyah-beyazlı takım aleyhinde tezahürat yapmaları bekleniyor. Güvenlik güçlerinin de karşılaşma için olağanüstü önlemler alsa bekleniyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Barca’nın yol gösterdiği Gudjohnsen’den mesaj var!

BREZİLYALI forvet oyuincusu Bobo’yu iyi bir teklif gelmesi halinde elden çıkarmayı düşünen Beşiktaş’a Gudjohnsen’den iyi haber geldi. Barcelona’nın satış listesine koyduğu golcü futbolcunun “takımımla anlaşın, ben gelmeye hazırım” dediği öğrenildi. Bilindiği gibi İzlandalı futbolcu için İspanyol ekip 5 milyon euro bonservis bedeli değer biçmişti. Brezilyalı forvet Bobo’nun 10 milon euro ve üstü bir teklif gelmesi halinde hemen satılacağı ve Gudjohnsen’e imza attırılacağı iddia edildi.

Sayfa 2/77 İlkİlk 1234567891011122752 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri