Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/77 ÝlkÝlk 1234567891011122752 ... SonSon
765 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Beþiktaþ Haber Hattý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

flash!

Bobo polemiði

BEÞÝKTAÞ yönetiminin sezon sonunda yüksek bir bedelle satmayý düþündüðü Bobo için camia ikiye bölündü. Sakatlýðý nedeniyle bu haftaki maçta forma giymesi zor görünen Brezilyalý yýldýz için siyahbeyazlýlar, "8 milyon euro'ya satabiliriz" açýklamasýný yaparken, Beþiktaþlý taraftarlarýn ise "Bobo'yu sataný, biz de satarýz" þeklinde görüþ bildirdikleri ifade edildi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yo2

Kansýzlýða karþý

MÜTHÝÞ bir toplumsal duyarlýlýða imza atan Çarþý Grubu, Kýzýlay ile yaptýðý iþbirliði çerçevesinde il il dolaþarak kan toplanmasýna destek veriyor. Üniversitelerde stantlar kuran Çarþý'nýn, þu ana dek bin 400 ünite kan topladýðý belirtildi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

5 milyon $ daha verdi!

KULUBE verdiði borçlar ile sýk sýk gündeme gelen ve 'Beþiktaþ'ý ipotek altýna' almakla suçlanan baþkan Yýldýrým Demirören, alacaklarýný 5 milyon dolar daha artýrdý. Personel maaþlarý, futbolculara yapýlacak ödemeler ve diðer giderlerde kullanýlmak üzere kulübün kasasýna 5 milyon dolar daha koyduðu belirtilen Demirören'in alacaðýnýn 45 milyon dolar civarýnda olduðu öðrenildi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

'Toplama panel' iddiasý

BAÞKAN Yýldýrým Demirören'in, geçtiðimiz günlerde Ataþehir'de yapýlan panelde katýlýmcý sayýsýný yüksek göstermek için Ýnönü Stadý personelini ve askeri öðrencileri de panele getirttiði iddia edildi. Yaklaþýk 370 katýlýmcý ile gerçekleþen panelde 650 kiþilik salonun tüm giriþimlere raðmen dolmadýðý ve Yýldýrým Demirören'e soru soracak kiþilerin daha önceden belirlendiði de iddilar arasýnda.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Zafer Öðer
    Lider alýnmalý!

BeÞiktaÞ’ta taþlarýn yerine oturduðunu söylemek yanlýþ olur... Bakmayýn siz son Bursa maçýnda alýnan 3-0’lýk skora. Holosko faktörü Adana’daki maça da damgasýný vurdu. Beþiktaþ, oyun olarak bakýldýðýnda hiçbir iddiasý olmayan genç futbolculardan oluþan bir rakip karþýsýnda kazanmasýný bildi. En azýndan bu güzel galibiyeti güneydeki taraftarlarýna hediye etmeyi baþardý.. Beþiktaþ’ýn, artýk bundan sonra gelecek sezonu düþünmesi gerekiyor. Yani tepeden týrnaða eksiklerini tespit edip, bu bölgeleri daha önceki hatalardan kaçýnarak takviye etmelidir... Çünkü yapýlan yanlýþlar, camiayý sürekli derinden yaralamýþtýr. Ýnanýyorum ki bundan sonra böyle üzüntülerin yaþanmamasý için bazý gerçekler görülür ve daha olumlu adýmlar atýlýr. Siyah-beyazlýlarýn kadrosuna þöyle bakýldýðýnda milli forma giyen Ýbrahim Üzülmez, Ýbrahim Toraman ve Gökhan Zan gibi oyuncularý var. Fatih Terim’in vazgeçilmezleri olan bu oyuncular, neden Beþiktaþ’ta ayný baþarýyý sürdüremiyorlar merak ediyorum. Bir futbolcu iki yüzlü olamayacaðýna göre, ya Kartal’da rahat deðiller ya da yanlýþ giden baþka bir þeyler var. Ertuðrul hocanýn bu çeliþkiye el koyacaðý inancýndayým... Geçen sezonu þöyle bir deðerlendirirsek; kadro olarak ne Avrupa ne de Türkiye Ligi’nde þampiyonluða oynayacak yapýda olmadýðýný daha önceden de söylemiþtik... Tüm bunlara raðmen eleþtirilerimizi kulak arkasý yapan ve sabýrlý olmamýzý söyleyenler, her geçen gün ne kadar doðru söylediðimizi sanýrým anladýlar. Ancak hepsi geride kaldý. Bundan sonra inanýyorum ki Ertuðrul Saðlam, adýmlarýný daha dikkatli atar. Yani oyuncu seçimi ve takýmýnda bir lider belirlenmesi hususuna dikkat eder. Ayrýca çok acil iyi bir kaleci alýnmalý. Çünkü Rüþtü tecrübeli olmasýna tecrübeli ancak yaþýndan dolayý sýk sýk sakatlanýyor ve toparlanmasý zaman alýyor. Hakan ise iyi bir kaleci ama asla kaleyi teslim alacak kadar tecrübeli deðil...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Engin: Sergen’i isterdim
    Beþiktaþ Genel Menajeri Sinan Engin, “Elimden gelse Sergen’i tekrar takýma kazandýrýrdým” diye konuþtu!..
    BEÞÝKTAÞ Genel Menajeri Sinan Engin, belki de yeni bir tartýþmaya zemin hazýrlayacak açýklamalarda bulundu... Sergen’in Eskiþehir’den ayrýlmasýna ve yýldýz oyuncunun futbolu býrakacaðýna çok üzüldüðünü söyleyen Engin, “Sergen çok yetenekli bir oyuncu. Futbolu býrakmasýna çok üzüldüm. Eðer imkanlarým olsaydý Sergen’i Beþiktaþ’a alýrdým. Gerekirse yanýmda oturturdum ama yine de takýmda tutardým... Sergen, Avrupa’dan alýnan bir çok futbolcudan daha kaliteli. Beþiktaþ’ta onun gibi bir lidere ihtiyacý var... Dediðim gibi bu benim yetkilerimi aþan bir durum. Kendi düþüncemi aktardým” diye konuþtu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 35

Büyük çatlak
    Mehmet Özdilek’i transfer komitesinin baþýna getiren Demirören, Sinan Engin’e kapýyý gösterdi!
    BeÞiktaÞ’ta transfer komitesi belirlenmek üzere... Transfer komitesinde Þifo Mehmet’i istemeyen Sinan Engin’e gönderme yapan Baþkan Yýldýrým Demirören’in, “Benim belirlediðim isimleri beðenmeyen varsa, çýkar gider. Kime ne görev verdiysem onu yapsýn. Önemli olan Beþiktaþ’ýn çýkarlarý. Gelecek sezon iyi bir kadro kurmak için bize yakýn olan ve yardým edeceðini düþündüðüm kiþileri bu komitede görmek istiyorum” diyerek Sinan Engin’e dolaylý yoldan ‘git’ dediði öðrenildi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Delgado için anlaþma zemini!

BeÞiktaÞ, Delgado için Ülker Grubu ile masaya oturmaya hazýrlanýyor. Geçen sezon Beþiktaþ’a Ülker’in transfer ettiði Arjantinli’nin sözleþmesi 1 yýl sonra bitecek. Siyah-beyazlý kulüp, Ülker ile yapacaðý görüþmede Delgado’nun sözleþmesinin uzatýlmasý ya da bonservis bedeliyle ilgili fikirlerini söyleyecek. Yönetim, 1 yýl daha kalýrsa seneye serbest kalacak olan Delgado’nun sözleþmesini uzatmak istiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Olay çýkacak
    Ýki takým taraftarý arasýnda geçen sene çýkan olaylar uzun süre konuþulmuþtu. Bursa taraftarý da baþkent temsilcisinin seyircileri arasýna sýzarak olaylarý körüklemiþti
    ankaragücü ile Beþiktaþ arasýnda oynanacak maç, Türk futbolu açýsýndan ayrý bir önem taþýyor. Nedeni ise geçen yýl yaþanan olaylarýn tekrarlanma ihtimali... Önceki sezon Ankara’da oynanan karþýlaþma öncesinde çýkan olaylar nedeniyle yüzlerce taraftar gözaltýna alýnmýþ, Ankaragücü taraftarý arasýna girip Beþiktaþ aleyhine tezahürat yapýnca olaylar iyice körüklenmiþti. Hatta çýkan olaylar nedeniyle karþýlaþmanýn ikinci yarýsý 10 dakika geç baþlamýþtý.ÝKÝ takým arasýndaki olaylar 1992-1993 sezonunun son maçýnda Galatasaray, Ankaragücü’nü 8-0 yenerek averajla þampiyon olmasýndan sonra ortaya çýkmýþtý. Beþiktaþ taraftarýyla yýldýzý hiç barýþmayan Bursa taraftarýnýn kardeþ takýmlarý olarak kabul ettikleri Ankaragücü tribünlerine girerek tekrar siyah-beyazlý takým aleyhinde tezahürat yapmalarý bekleniyor. Güvenlik güçlerinin de karþýlaþma için olaðanüstü önlemler alsa bekleniyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Barca’nýn yol gösterdiði Gudjohnsen’den mesaj var!

BREZÝLYALI forvet oyuincusu Bobo’yu iyi bir teklif gelmesi halinde elden çýkarmayý düþünen Beþiktaþ’a Gudjohnsen’den iyi haber geldi. Barcelona’nýn satýþ listesine koyduðu golcü futbolcunun “takýmýmla anlaþýn, ben gelmeye hazýrým” dediði öðrenildi. Bilindiði gibi Ýzlandalý futbolcu için Ýspanyol ekip 5 milyon euro bonservis bedeli deðer biçmiþti. Brezilyalý forvet Bobo’nun 10 milon euro ve üstü bir teklif gelmesi halinde hemen satýlacaðý ve Gudjohnsen’e imza attýrýlacaðý iddia edildi.

Sayfa 2/77 ÝlkÝlk 1234567891011122752 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri