Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 8/77 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617183358 ... SonSon
765 sonuçtan 71 ile 80 arasý

Konu: Beþiktaþ Haber Hattý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Tomas’a yakýn takip

MANÝSASPOR maçýnýn ardýndan Ýtalya’ya giden Baþkan Yýldýrým Demirören ile Menajer Sinan Engin, Udinese-Cagliari maçýnda Udineseli Çek stoper Tomas Zapotocny’i izledi. Çek yýldýzýn bonservisi için 4 milyon Euro isteyen Ýtalyan ekibinin yöneticileri ile bir araya gelen ikili bu fiyatý 3 milyon Euro’ya çekmeye çalýþýyor. Udinreseli yöneticiler Beþiktaþ’ýn teklif ettiði rakamý kabul ederse Çek futbolcu ile en kýsa sürede mukavele imzalanacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Türkiye’nin temsilcisi temsilcisi

GETAFE ile gizlice sözleþme imzalayan Beþiktaþ’ýn genç futbolcusu Ýbrahim Kaþ, herkesten kendisine hayýr dualarý etmelerini istedi. Kaþ, “Türkiye’yi Ýspanya’da en iyi þekilde temsil edeceðim. Nihat aðabey ile adýmýzdan çok bahsettireceðiz” dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

S.Özkan: Ben alemci deðilim

BEÞÝKTAÞ’TA adý ‘Alemci futbolculara’ çýkan Serdar Özkan, bu yakýþtýrmanýn kendisini fazlasýyla üzdüðünü söyledi. Genç futbolcu, kazandýðýmýz bir maçýn ardýndan bir kere dýþarýya çýktým. Bu yakýþtýrma yapýldý. Çok üzülüyorum” dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beþiktaþ Ýtalya’da
    Sezon bitiminin ardýndan transfer çalýþmalarýný hýzlandýran Kartal ilk durak olarak Çizme’ye çýkarma yaptý
    BEÞÝKTAÞ’ta sezon bitiminin ardýndan transfear çalýþmalarý hýz kazanýrken, Baþkan Yýldýrým Demirören baþkanlýðýndaki transfer komitesi de ilk durak olarak Ýtalya’ya çýkarma yaptý. Menajer Sinan Engin ile birlikte Çizme’ye giden ve Udinese-Cagliari maçýný izleyen ikili daha sonra Udineseli yöneticilerle Tomas Zapotocny için biraraya geldi. Ýspanya’ya giden teknik direktör Ertuðrul Saðlam’ýn ise Huelva’da oynayan Portekizli Beto’yu yakýn takibe aldýðý ve bu oyuncunun alýnmýsýný istediði belirtildi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Monsoreau Kartal gibi!

DEFANSINI takviye etmek için Avrupa genelinde araþtýrmalarýný sürdüren kartal, Fransa 1. Lig takýmlarýndan Monaco’da forma giyen stoper Monsoreau’yla büyük ölçüde anlaþmaya vardý. 1981 doðumlu Sylvain 2006’dan beri Monaco’da

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Fransýz Cisse gönderiliyor

BEÞÝKTAÞ’ta gönderilecekler listesine Fransýz yýldýz Cisse de eklendi. Bu sezon zaman zaman sakatlýk ve kart problemleri yaþayan Fransýz oyuncunun oynamadýðý maçlarda büyük sýkýntý yaþayan Beþiktaþ’ta bu karar þaþkýnlýk yarattý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beþiktaþ Mevlüt’ün peþinde!..

BEÞÝKTAÞ’IN, Fransa 1. Ligi takýmlarýndan Sochaux formasý giyen Mevlüt Erdinç’i transfer etmek istediði iddia edildi. Ýtalyan Tuttomercatoweb.com’un haberine göre, Kartal bir ara Trabzon’un da ilgilendiði Mevlüt’ü transfer etmek istiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon12 16.05.2008

"Þartlar beni Getafe'ye yöneltti"

La Liga kulübü Getafe ile anlaþan Ýbrahim Kaþ, ''Beþiktaþ'ta uzun yýllar kalmak istiyordum ama þartlardaki farklýlýklar Ýspanya'yý tercih etmeme neden oldu'' dedi.
    16.5.2008

Siyah-beyazlý takým ile sözleþmesi sona erdikten sonra Getafe ile anlaþan Ýbrahim Kaþ, menajeri Ahmet Bulut ile birlikte Ýspanya'ya hareket etmeden önce gazetecilerin sorularýný yanýtladý.

Bulut, Getafe kulübü ile dört yýllýðýna anlaþma imzaladýklarýný ve saðlýk kontrolü sonrasý transferin tamamlanacaðýný söyledi.

22 yaþýnda La Liga'da forma giyecek olan Ýbrahim Kaþ ise buruk bir mutluluk yaþadýðýný ifade etti. Kaþ, Beþiktaþ'ta uzun yýllar forma giymek istediðini ancak þartlarýn bu þekilde geliþtiðini söyledi:

"Bu benim için büyük bir gurur. Ýspanya'da ülkemi ve Beþiktaþ'ý temsil edeceðim. Ama buruk olduðumu söyleyebilirim. Beþiktaþ'ta daha uzun yýllar oynamak isterdim. Ancak olmadý. Beni Ýspanya'da zor bir süreç bekliyor ama o dönemi de atlatacaðýma eminim.

"Baþta Mehmet Ekþi olmak tüm üzere altyapý hocalarýma, benim için çok þeyler yapan Ertuðrul (Saðlam) hocama çok teþekkür ediyorum. Tigana'dan sonra bana sürekli þans verdi. Ben de onun yüzünü kara çýkartmadým. Ayrýca Beþiktaþ'tan ayrýlacaðým haberleri çýkmasýna raðmen bana son dört maçta þans verdi. Bunu hiçbir hoca yapmazdý."

Ýbrahim Kaþ, Ýspanya'ya gitmesinin kendisini etkilemeyeceðini, 14 yaþýndan bu yana ailesinden uzakta olduðunu dile getirirken,"bana gurbette yaþamak koymaz. Orada elimden geleni yapacaðým" dedi.

Getafe'nin sunduðu þartlarý cazip bulduðunu belirten genç savunma oyuncusu, "kendimin ve ailemin geleceði açýsýndan olumlu bir sözleþme teklif ettiler. Ben Beþiktaþ'ta kalmak istiyordum ama aradaki þart farklarý beni Getafe'yi tercih etmeme neden oldu" diye konuþtu.

Milli takýmda da forma giyen Kaþ, Ýspanya'da top koþturan Nihat Kahveci ve Ersen Martin'i örnek aldýðýný, Getafe'de baþarýlý olup büyük takýmlara transfer olmayý hedeflediðini söyledi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kartal'dan ilk transfer!

Beþiktaþ, yeni sezon öncesi futbolda ilk transferini Gençlerbirliði´nden Ayhan Tuna Üzümcü´yü renklerine katarak gerçekleþtirdi.
    16.5.2008

Beþiktaþ Futbol Yatýrýmlarý Sanayi ve Ticaret A.Þ, Ýstanbul Menkul Kýymetler Borsasý’na gönderdiði yazýda, Gençlerbirliði futbolcusu Ayhan Tuna Üzümcü ile 2 1 yýllýk sözleþme imzalandýðýný duyurdu. Þirketten yapýlan açýklamada þu ifadelere yer verildi: "Þirketimiz, Gençlerbirliði futbolcularýndan Ayhan Tuna Üzümcü ile 2 1 yýllýk, opsiyonu kulüpte olmak üzere sözleþme imzalamýþtýr. Sözleþme bedeli olarak futbolcuya 2008-2009 sezonu için 300.000 YTL garanti ücret ve her resmi maç için 15.000 YTL maç baþý ücreti, ayrýca 1 defaya mahsus olmak üzere bu sezon içinde ilk 11’de oynadýðý toplam 15 resmi maç için 100.000 YTL ödeme yapýlacaktýr.

2009-2010 sezonunda ise futbolcuya ödenecek garanti ücret TEFE TÜFE ortalamasý oranýnda artýrýlarak, oynadýðý her resmi maç için 15.000 YTL maç baþý ücreti, ayrýca 1 defaya mahsus olmak üzere ilk 11’de oynadýðý toplam 15 resmi maç için 200.000 YTL ödeme yapýlacaktýr. Bir önceki sezonda ilk 11’de toplam 20 resmi maç oynamýþ ise 2009-2010 sezonunda 100.000 YTL ek ödeme yapýlacaktýr.

Gençlerbirliði Spor Kulübü’ne herhangi bir sözleþme fesih bedeli ödenmeyecektir." 1982 doðumlu Ayhan Tuna Üzümcü, savunmada görev yapýyor. Ayhan Tuna Üzümcü, geride kalan sezonda Gençlerbirliði formasýyla Turkcell Süper Lig’de 3, Fortis Türkiye Kupasý’nda 2 kez fileleri havalandýrdý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ivan Klasniç bitti-bitiyor!

Bild gazetesi, Beþiktaþ-Klasniç yakýnlaþmasýna geniþ yer veriyor...
    16.5.2008

Bild gazetesi, Beþiktaþ-Klasniç yakýnlaþmasýna geniþ yer veriyor... Dün yayýnlanan haberde, Hýrvat futbolcunun kulübü Werder Bremen’le ipleri tamamen kopardýðý ve artýk kulüp arayýþýna baþladýðý belirtildi. Genç futbolcuya en yakýn takým olarak, yýllýk 2 milyon Euro ödemeyi kabul eden Beþiktaþ gösterildi. Siyah-Beyazlý teknik heyet, ancak Bobo’yla yollarýn ayrýlmasý halinde Klasniç’i kadrosunda görmek istiyor. Marsilya’yla büyük ölçüde anlaþan Bobo’nun gönderilmesine kesin gözüyle bakýlýyor.

Sayfa 8/77 ÝlkÝlk 1234567891011121314151617183358 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri