Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 77/77 ÝlkÝlk ... 27526768697071727374757677
765 sonuçtan 761 ile 765 arasý

Konu: Beþiktaþ Haber Hattý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TIR görev baþýnda

Beþiktaþ'ýn lisanslý ürünlerini taraftarlara ulaþtýrma hedefiyle donatýlan Kartal Yuvasý TIR'larýndan ikisi yarýn Atatürk Olimpiyat Stadý önünde hizmet verecek. Süper Kupa finali için maça gidecek siyah-beyazlý taraftarlar, TIR'lardan alýþveriþ de yapabilecek.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kartal'a milli davet

Beþiktaþ'ýn üç genç yýldýzý Orhan Gülle, Furkan Þeker ve Sercan Hacýoðlu Finlandiya ile yapýlacak iki özel maç için 18 Yaþ Altý Genç Milli Futbol Takýmý'nýn aday kadrosuna çaðýrýldý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Divan haftaya

Beþiktaþ Divan Kurulu'nun olaðan ikinci toplantýsý 8 Aðustos Cumartesi yapýlacak. Ceylan Ýntercontinental Otel Dolmabahçe Salonu'ndaki toplantý saat 11.00'de baþlayacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ara transfer döneminde Beþiktaþ’ta yapýlacak operasyonun ipuçlarý yavaþ yavaþ ortaya çýkmaya baþladý. Ýddiaya göre Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin gönderilmesini istediði isimler:

Yeniçað Gazetesi'nin iddiasýna göre, siyah-beyazlý ekipten gönderilecek futbolcular netleþmeye baþladý. Teknik Direktör Mustafa Denizli, Tabata, Tello, Erkan Zengin, Serdar Özkan, Batuhan Karadeniz ve Erhan’ýn biletini kesti.
    Siyah-beyazlý ekibin iki yabancýsý Tabata ve Tello’nun yanýsýra Erkan Zengin, Serdar Özkan, Batuhan Karadeniz ve Erhan kiralýk olarak baþka kulüplere verilecek. Gönderilecek iki yabancý nedeniyle konjanda yer açýlacak ve Delgado’nun askýya alýnan mukavelesi yeniden iþlerlik kazanacak. Giden futbolcularýn yerine Ali Kütük, Can Erdem, Caner, Orhan ve kaleci Umut (A) takýma alýnacak.
    Tello Lizbon yolcusu
    Dün yapýlan idmandan önce konuyla ilgili görüþlerini aldýðýmýz Teknik Direktör Mustafa Denizli, raporunu hazýrladýðýný ancak bunu 24 Aralýk’ta açýklayacaðýný söyledi. Özellikle Tabata’nýn kendisini hayrete düþürdüðünü belirten Mustafa Denizli, “Ondan daha iyi performans beklerdim ancak bu zamana kadar sergilediði futbolla beni yanýlttý. Tello da Sporting Lizbon ile temasta. Anlaþma saðlarsa kendisi ayrýlmak istiyor” dedi.
    Kaleci Korcan: Eldivenlere talibim
    Hakan’ýn sakatlýðý, Rüþtü’nün burnundaki kýrýk nedeniyle zor günler geçiriyor olmasý Beþiktaþ’ýn üçüncü kalecisi Korcan’ý gündeme getirdi. Her zaman göreve hazýr olduðunu belirten Korcan, “Rüþtü aðabey büyük ihtimalle Manisaspor maçýnda sahaya çýkacak. Çýkmasa bile ben görev hazýrým” diye konuþtu.
    Ocak ayýný iple çekiyorum
    Tedavisi uzun süreceði için sözleþmesi askýya alýnan Delgado, ocak ayýnda yeþil sahalara dönecek. Arkadaþlarýyla idmana çýkan ve kendisini çok iyi hisseden Brezilyalý futbolcu, “Taraftarlarý çok özledim. Antrenman maçý beni kesmiyor. 90 dakika korakor mücadele etmek istiyorum. Ligin ikinci yarýsýnda yeniden takýmda yer alacaðým için çok heyecanlýyým” dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Beþiktaþ'ta "Delgado dönüyor... Þimdi kim gidecek?' sorularýnýn alevlendiði þu günlerde, siyahbeyazlý yönetim sezon sonunda sözleþmesi bitecek olan Filip Holosko ile yeniden anlaþtý.

Beþiktaþ yönetimi, sezon sonunda sözleþmesi bitecek olan Slovak futbolcu Filip Holosko'nun menajeri ile masaya oturarak prensip anlaþmasý saðladý.
    Daha önce 'Ya imza atar ya da gider' tavrý belirleyen yönetimin, dün Slovak futbolcunun uluslararasý menajeri Milan Levinski'yle masaya oturduðu öðrenildi.
    Beþiktaþ yönetiminin, "Sözleþme yenilemek istiyoruz" diyerek teklif yaptýðý menajerin, "Fiyatta anlaþýrsak kalýryanýtýný verdiði belirtildi. Bunun üzerine pazarlýða baþlayan taraflardan Levinski, yýllýk 850 bin Euro alan Holosko'nun ücretinin 2 milyon Euro'ya çýkarýlmasýný istedi. Beþiktaþ cephesi ise, 1.250 bin Euro teklif etti. Ardýndan menajer fiyatý 1.700 bin Euro'ya çekerken, siyahbeyazlýlar 1.400 bin Euro'ya çýktý. Fiyat aralýðýnýn azalmasýyla prensip olarak büyük ölçüde anlaþýldý.
    2010'DA OLACAK
    Levinski'nin pazarlýk sýrasýnda Holosko'nun Slovak Milli Takýmý ile 2010 Dünya Kupasý'na gidecek olmasýný koz olarak kullandýðý ve "Orada büyük bir patlama yapabilir. Elinizden kaçýrmayýn" dediði ifade edildi.
    KÝM GÝDECEK?
    Bu anlaþma ile yabancý konusunda çemberi daralan Beþiktaþ'ýn Delgado'nun dönüþü sonrasý kontenjaný açmak için kimi göndereceði merak konusu.
    2 AYDIR YOK!
    Olduðu ameliyat nedeniyle yaklaþýk 1.5 ay takýmdan uzak kalan Filip Holosko, 10 gün önce çalýþmalara baþladý.

Sayfa 77/77 ÝlkÝlk ... 27526768697071727374757677

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri