Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/59 İlkİlk 12345678910111213141516173257 ... SonSon
585 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: TRABZONSPOR Haber Hattı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Her şey taraftar için

Yönetim, yeni sezon öncesinde taraftarların ilgisini artırmak için yoğun çaba harcıyor.
    18.5.2008

Yönetim, yeni sezon öncesinde taraftarların ilgisini artırmak için yoğun çaba harcıyor. Kadroyu yenileyip heyecanı yükseltmeyi planlayan Karadeniz ekibinin idarecileri, stadın önemli bir bölümünü restore etmenin yanı sıra, kombineler için de kampanya hazırlığında. Buna göre bayanlara ve bazı yaş gruplarına özel indirimler yapılacak, tanıtım organizasyonları gerçekleştirilecek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sola Cale
    Hırvat futbolcunun kulübüyle bonservis pazarlığı yapan Trabzon'un, bu transferi büyük ölçüde bitirdiği öğrenildi.

Trabzon haftalardır devam eden transfer harekâtında artık somut adımlar atmak istiyor. Şu anda kadar sadece Ceyhun Gülselam'a imza attıran ve stoper tercihini yerli futbolculardan yana kullanmayı planlayan bordo-mavililer, Dinamo Zagreb'in 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu Hrvoje Cale'nin transferinde ise önemli aşama Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. kaydetti.

TAKIMIN BANKO İSMİ
    Önümüzdeki günlerde Dinamo Zagreb ile bir görüşme daha yapacak olan yönetim, sol kanatta uzun zamandır yaşanan boşluğu bu oyunun transferi ile doldurmayı planlıyor. Dinamo Zagreb'te 2005'ten bu yana 68 karşılaşmada görev yapan ve 3 gol atan Hırvat futbolcu, çalışkanlığı ile göz dolduruyor.

1.5 MİLYON EURO İSTENDİ
    Dinamo Zagreb kulübünün Cale'nin bonservisi için 1.5 milyon euro istediği öğrenilirken, bordomavililerin bu miktarı taksitle ödemeyi önerdiği belirtildi. Trabzonspor, birkaç gün içinde başarılı sol kanat oyuncusunun transferini sonlandırıp, hafta içinde de Hırvat futbolcuya imza attırmayı hedefliyor.

HRVOJE CALE KİMDİR?
    Doğum tarihi: 4/4/1985
    Doğum yeri: Zagreb
    Boy-Kilo: 1.81-73
    Mevkisi: Sol kanat
    Kulübü: Dinamo Zagreb
    Kontrat tarihi: 2010
    Oynadığı Kulüpler: 2003-04
    Dinamo Zagreb 2004
    Inter Zapresiç 2005-08
    Dinamo Zagreb

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eren'den yeşil ışık
    Bu transfer için 3 milyon doları gözden çıkaran bordo-mavili yönetim birkaç gün içinde Basel ile temasa geçip, gurbetçiyi resmen isteyecek.

SEVE SEVE OYNARIM
    Trabzonspor, İsviçre Milli Takımı'nın Türk asıllı forvet oyuncusu Eren Derdiyok'un transferinde olumlu adımlar attı. 20 yaşındaki genç oyuncudan "Trabzonspor'da seve seve oynarım. Yeter ki kulübümle anlaşın" yanıtını alan bordo-mavili transfer komitesi, Basel'in kapısını çalmaya hazırlanıyor. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

YANAL ÇOK ISRARCI
    Trabzon'un bu transferin gerçekleşebilmesi için 3 milyon doları gözden çıkardığı öğrenilirken, teknik direktör Ersun Yanal'ın da yönetime bu oyuncunun alınması için ısrarını sürdürdüğü belirtildi. Trabzon, Eren Derdiyok'u, bir kaç gün içinde İsviçre'nin ünlü kulübü Basel'den resmen isteyecek.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şener: Önce sabrı öğrenelim

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, yeni sezonda heyecan veren bir takım oluşturacaklarının altını çizerken, "Transferde öncelikle sabırlı olmamız gerek" dedi. Paniğe gerek olmadığını belirten Şener, "Paramızı dikkatli kullanacağız" ifadesini kullandı. ŞENER sözlerini şöyle tamamladı: "Ceyhun Gülselam ile sözleşme imzaladık. Şimdi sırada görüştüğümüz diğer Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. isimler var. Taraftarımız şundan emin olsunlar. Trabzonspor yeni sezonda çok farklı bir yüzle ortaya çıkacak ve zirveye oynayacak"

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Musa Büyük: Borçluyum
    Sakatlığı nedeniyle futboldan 1.5 yıl uzak kalan ancak ligin bitiminde yakaladığı formla göz kamaştıran Musa çok iddialı.

Ayağının kırılmasıyla Trabzonspor formasından yaklaşık 1.5 yıl uzak kalan Musa Büyük yeni sezon öncesi iddialı konuştu. Son karşılaşmalarda oynadığı başarılı futbolla teknik direktör Ersun Yanal'ın gözüne giren bordomavili futbolcu, "Trabzonspor'a borcum var. Yeni sezonda her şey çok farklı olacak. Acı günlerin geride kaldığına Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. inanıyorum. Şans bulursam bir daha Trabzonspor formasını bırakmam" açıklamalarını yaptı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Erdinç Yavuz'a ikili sıkıştırma
    Trabzonspor'un yeni sezonda kadroda düşünmediği defans oyuncusuna Ankaraspor ve Kocaeli talip oldu.

TRABZONSPOR yönetiminin gözden çıkardığı futbolcular arasında yer alan stoper Erdinç Yavuz'a transfer teklifleri gelmeye başladı. Ankara-spor ile Süper Lig'in yeni takımı Kocaelispor'un, bordo-mavili oyuncuya talip olduğu öğrenildi. Erdinç, "Trabzonspor'da devam etmeyi çok isterdim. Ama kadroda düşünülmüyorsam Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. teklifleri tabii ki değerlendireceğim" derken, yönetim iyi bir ücret karşılığında Erdinç'i elden çıkarmayı planlıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lolo'nun transferine eş engeli

TRABZON'un prensip anlaşmasına vardığı Belçika'nın Genk takımında oynayan Lolo'nun transferi eşine takıldı. Ailesinin Belçika'dan ayrılmak istememesi nedeniyle Lolo'nun, transferin gerçekleşmeyeceğini yönetime ilettiği öğrenildi. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hedef forma satışı

ALMANYA'da yeni sezona hazırlanacak olan Trabzon, kasasını doldurmayı planlıyor. Yönetim, forma ve lisanslı ürünleri gurbetçilere satarak, maddi girdi sağlamayı hedefliyor. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Transfer dosyası

GELENLER: Ceyhun (Unterhaching)

GİDENLER: Tolga Seyhan, Sayed Moawad, Erdinç, Ahmet Şahin, Jefferson, Jabi

GÜNDEMDEKİLER: Alex, Fernandao (İnternationel) Mevlüt (Sochaux), Yapi Yapo (Young Boys), Cernat (H.Split), Rukavina (H.Split), Eren (Basel), Selçuk (Manisa), Giray (OFTAŞ), Bekir (Antep), Mandzukie, Cale (Dinamo Zagreb).

Sayfa 7/59 İlkİlk 12345678910111213141516173257 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri