Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
60 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: XP cdsine sp3 Entegre Etmek (resimli)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Videolu anlatımı ilk sayfaya ekledim.

+ burada : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:45: :45: :45: teşekkürler üstad ellerine sağlık kolay gelsin!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı k_huso Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :45: :45: :45: teşekkürler üstad ellerine sağlık kolay gelsin!!!
    rica ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Basri kardeş paylaşım için çok sağolasın. İlk dosyayı indirmek için tıkladım ve beni Windovs sitesine yeni versiyon için yönlendirdi. Baktım, senin verdiğin dosyadan farklı bir dosyaymış. İndirdim ama bu seferde dosyayı bs. tanımadı ve açmadı. Öbüür Paht3 dosyasını tıklayınca kendi kendine dosyaları ayıkladı, tüm ayarları yaptı bs.a kurdu kendini. İlk dosyayı tekrar indirdim ve tıklayınca oda kendi kendine bs. tüm işlemlerini yaparak kurdu. Yukarıdaki anlatımına göre bir, XPSP3 klasörü hazırladım masa üstüne ama senin resimli anlatımına göre hiç birşey açılmadı. Bs.ım hızlandı. Bundan XPSP3'ü kurdum mu acaba el yordamıyla? Yoksa bende SP2 kuruluydu da yükselttide mi senin resimli anlatıma uygun dosya açılıp cd dosyası hazırlayamadım? Zaten dosyalar kayıtlı olduğu için sonradan cd dosyası hazırlar herhalde bunlardan anlayanlar değil mi? Denediklerimi sizlerlede paylaşmak istedim.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Basri kardeş paylaşım için çok sağolasın. İlk dosyayı indirmek için tıkladım ve beni Windovs sitesine yeni versiyon için yönlendirdi. Baktım, senin verdiğin dosyadan farklı bir dosyaymış. İndirdim ama bu seferde dosyayı bs. tanımadı ve açmadı. Öbüür Paht3 dosyasını tıklayınca kendi kendine dosyaları ayıkladı, tüm ayarları yaptı bs.a kurdu kendini. İlk dosyayı tekrar indirdim ve tıklayınca oda kendi kendine bs. tüm işlemlerini yaparak kurdu. Yukarıdaki anlatımına göre bir, XPSP3 klasörü hazırladım masa üstüne ama senin resimli anlatımına göre hiç birşey açılmadı. Bs.ım hızlandı. Bundan XPSP3'ü kurdum mu acaba el yordamıyla? Yoksa bende SP2 kuruluydu da yükselttide mi senin resimli anlatıma uygun dosya açılıp cd dosyası hazırlayamadım? Zaten dosyalar kayıtlı olduğu için sonradan cd dosyası hazırlar herhalde bunlardan anlayanlar değil mi? Denediklerimi sizlerlede paylaşmak istedim.
    Saygılar.
    sanırım sen sp3 indirip bilgisayarına kurdun. bu farketmezdi. önemli olan sende sp3 dosyasının bulunması. zaten 2 dosya var. biri programın linki. bunu indirip kuracaksın. diğeride microsofttan sp3 indireceğimiz link. onu kurmasanda olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben sata sürücüleri de entegre etmek istiyorum bütün disklerin sata sürücülerini nerden bulurum ve nasıl entegre edebilirim emeği geçen herkese teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkurler

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri