Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
60 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: XP cdsine sp3 Entegre Etmek (resimli)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım öncelikle teşekkürler daha önce bi kaç yerde de aynı anlatımı gördüğüm için gözüme takılan bişey yazmak gereği duydum yaptığımız iş SP3 ü xp ye entegre etmek ama nedense masaüstünde oluşturduğumuz klasörün ismine XPS2 ismini verelim denilöiş halbuki XPSP3 desek daha doğru ve anlaşılır olmaz mı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler paylaşımın için
    sp3 yüklü pc'de ve güzel çalışmkata..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı trtamer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım öncelikle teşekkürler daha önce bi kaç yerde de aynı anlatımı gördüğüm için gözüme takılan bişey yazmak gereği duydum yaptığımız iş SP3 ü xp ye entegre etmek ama nedense masaüstünde oluşturduğumuz klasörün ismine XPS2 ismini verelim denilöiş halbuki XPSP3 desek daha doğru ve anlaşılır olmaz mı
    şÖYLE BİŞEY VAR. Masa üstüne oluşturulan yeni klasor geçici klasor. genelde bir çoğumuzda service packsiz cd yok. Ama hemen hemen herkesde sp2li cd var. Entegrasyon sırasında oluşturduğumuz sp2 klasorune elimizdeki xp cdsini bu klasore kopyalıyoruz. bu yuzden geçici sp2 diyoruz. entegrasyon işlemi sırasındada sp3 ekleniyor. elimizde gecen cd sp3 olmuş oluyor. Sanırım anlatabildim. Tabi isteyen istediği ismi verebilir. bu sadece anlatım olarak öyle denilmiş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş herşeyi dediğin gibi yaptım.
    format atmak için cd takıp reset attığımda format atmıyo.
    sorun ne olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digizon Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş herşeyi dediğin gibi yaptım.
    format atmak için cd takıp reset attığımda format atmıyo.
    sorun ne olabilir.
    cevabı sende zaten.
    Demekki herşeyi dediğimiz gibi yapmamışsın..
    çok basit bir iş. sadece dikkatli yapıcaz.
    En son ekranda iken bootlu cd hazırladığımız bölüme dikkat et.
    Mutlaka olacaktır. Kolay gelsin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elimde bilgisayarla beraber gelen orjinal xp sp 1 cd'im var,ben buna sp3 entegre ettim.ama etkinleştirme yine çıkıyor.daha önce internetten etkinleştirme yapıyordum.belirli bir sayıyı aştığı için internetten etkinleştirme yapamıyorum.ancak microsoft'a telefon açıp öyle etkinleştirme yapabiliyorum.bu nlite programıyla bu etkinleştirme olayını tamamen kaldırabiliyormuyuz?nasıl yapıcam bi tarif ederseniz sevinirim.
    sitemizde verilen hazır xp sp3 entegre edilmiş cdlerde böyle etkinleştirme gelmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı orun0774 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    elimde bilgisayarla beraber gelen orjinal xp sp 1 cd'im var,ben buna sp3 entegre ettim.ama etkinleştirme yine çıkıyor.daha önce internetten etkinleştirme yapıyordum.belirli bir sayıyı aştığı için internetten etkinleştirme yapamıyorum.ancak microsoft'a telefon açıp öyle etkinleştirme yapabiliyorum.bu nlite programıyla bu etkinleştirme olayını tamamen kaldırabiliyormuyuz?nasıl yapıcam bi tarif ederseniz sevinirim.
    sitemizde verilen hazır xp sp3 entegre edilmiş cdlerde böyle etkinleştirme gelmiyor.
    nlite ile kurulum yaparken bazı ayarlar var. oradan etkinleştirmeyi ve şifre sormayı kaldırabilirsin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BasriMutaf Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    nlite ile kurulum yaparken bazı ayarlar var. oradan etkinleştirmeyi ve şifre sormayı kaldırabilirsin..
    basri usta nlite programında uyumluluk bölümüne gelince orada windows etkinleştirme ve sysprep seçeneği var.bu seçeneğimi diyorsunuz.eğer buysa ben o kutucuğa işaret koydum ama yine etkinleştirme yine çıkıyor.daha fazla bir bilgi verirsen sevinirim.teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam cevap yokmu ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

basri usta olmuyor.etkinleştirmeyi bir türlü kaldıramadım,bi ilgilenseniz lütfen.

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri