Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next 2005 (C BOARD)Tps Auto Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm ustalar benim next ye 2005 dci marka reciverim var atv sifresini giremiyorum enson 2004 yazilimi var reciverde elle *** bolumune girdim fakat bahsedilen biss bolumu yok zannedersem yazilim yuklemem gerekiyo ama hangi yazilimi nasil yukluyecegim hicbir bilgim yok lutfen yardim edermisiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ermanco Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm ustalar benim next ye 2005 dci marka reciverim var atv sifresini giremiyorum enson 2004 yazilimi var reciverde elle *** bolumune girdim fakat bahsedilen biss bolumu yok zannedersem yazilim yuklemem gerekiyo ama hangi yazilimi nasil yukluyecegim hicbir bilgim yok lutfen yardim edermisiniz.
    Forumda atv biss kéylerle ilgili soru sormak yasaktır arkadaşım..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hcakir kardesim oncelikle cok ozur dilerim bilmiyordum ozaman sorumu duzelteyim benim cihazim next ye 2005 dci ustunde 2004 yazilimi var enson cikan yazilim hangisidir ve nasil yuklerim lutfen yardim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ermanco Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hcakir kardesim oncelikle cok ozur dilerim bilmiyordum ozaman sorumu duzelteyim benim cihazim next ye 2005 dci ustunde 2004 yazilimi var enson cikan yazilim hangisidir ve nasil yuklerim lutfen yardim
    Cihazın sistem bilgilerini yazarsanız size yardımcı olabiliriz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta pardon sistem bilgilerine nereden ve nasil bakabiliriz daha yeniyim bu islerdede onun icin yani kusura bakmayin next 2005 dci cihazim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta pardon sistem bilgilerine nereden ve nasil bakabiliriz daha yeniyim bu islerdede onun icin yani kusura bakmayin next 2005 dci cihazim
    Menu+Sistem Kurma+Sistem Bilgilerini yazarsanız,gerekli yazılımları verelim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncel yazılım yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next firması A board ve C board olan kaon tabanlı cihazların desteğini yaklaşık 3 sene önce bitirmiştir.Güncel yazılım çıkmayacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri