Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
28 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Next 2005 (C BOARD)Tps Auto Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm ustalar benim next ye 2005 dci marka reciverim var atv sifresini giremiyorum enson 2004 yazilimi var reciverde elle *** bolumune girdim fakat bahsedilen biss bolumu yok zannedersem yazilim yuklemem gerekiyo ama hangi yazilimi nasil yukluyecegim hicbir bilgim yok lutfen yardim edermisiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ermanco Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm ustalar benim next ye 2005 dci marka reciverim var atv sifresini giremiyorum enson 2004 yazilimi var reciverde elle *** bolumune girdim fakat bahsedilen biss bolumu yok zannedersem yazilim yuklemem gerekiyo ama hangi yazilimi nasil yukluyecegim hicbir bilgim yok lutfen yardim edermisiniz.
    Forumda atv biss kéylerle ilgili soru sormak yasaktır arkadaşım..

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hcakir kardesim oncelikle cok ozur dilerim bilmiyordum ozaman sorumu duzelteyim benim cihazim next ye 2005 dci ustunde 2004 yazilimi var enson cikan yazilim hangisidir ve nasil yuklerim lutfen yardim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ermanco Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hcakir kardesim oncelikle cok ozur dilerim bilmiyordum ozaman sorumu duzelteyim benim cihazim next ye 2005 dci ustunde 2004 yazilimi var enson cikan yazilim hangisidir ve nasil yuklerim lutfen yardim
    Cihazýn sistem bilgilerini yazarsanýz size yardýmcý olabiliriz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta pardon sistem bilgilerine nereden ve nasil bakabiliriz daha yeniyim bu islerdede onun icin yani kusura bakmayin next 2005 dci cihazim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

usta pardon sistem bilgilerine nereden ve nasil bakabiliriz daha yeniyim bu islerdede onun icin yani kusura bakmayin next 2005 dci cihazim
    Menu+Sistem Kurma+Sistem Bilgilerini yazarsanýz,gerekli yazýlýmlarý verelim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tskler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güncel yazýlým yokmu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Next firmasý A board ve C board olan kaon tabanlý cihazlarýn desteðini yaklaþýk 3 sene önce bitirmiþtir.Güncel yazýlým çýkmayacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri