Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 10/20 İlkİlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon
193 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Redline Bütün Serisine Açıklamaları Burda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

redline gene döktüryo reex tv geldi herkese hayırlı olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar, auto oluyor. Yukarıda ustamızın anlattığı gibi de yapabilirsiniz. Veya TV 1000 ile ******* kanalı üzerinde az beklediğinizde de (yarım dakika filan) tüm kanallar açılmaktadır. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 bu kanalın içeriği nedir

Alıntı optik burak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu nedir frekans yazılırsa daha iyi olur biz nerden bilcez ne gircez anlamamız lazım öyle değilmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Nagra2 veya Polsat Bölümünde Bulabilirsiniz

Alıntı cizyo69 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu nedir frekans yazılırsa daha iyi olur biz nerden bilcez ne gircez anlamamız lazım öyle değilmi
    Arkadaşım, bu paketle ilgili bilgileri HOT BİRD uydusu bölümünde POLSAT veya Nagra2 bölümlerini incelerseniz bulabilirsiniz. Bu paket birkaç frekansta çıkaktadır. Pakette belgesel, film ve genel yayınlar bulunmaktadır. Bilgilerinize.
    Saygılar.
    Konu emmi tarafından (18-10-2008 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart I Yılmaz

Alıntı uzman_elhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    taplinin hangi serisi ama
    ÜSTAT İNÇ TV İZİLENİYORMU
    Konu emmi tarafından (22-10-2008 Saat 16:16 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş önce yazılarımızı küçük harflerle yazalım lütfen. Bahsettiğiniz kanalın şifreleri henüz gelmediğinden izlenemiyor. Geldiği zaman şifreleri formumuzdan alabilirsiniz. Bilgilerinize.
    Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emmi kardeş bu reex tv yi bulamadım bölümleride inceledim ama yok yardımcı olup frekans verirsen sevinirim.tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı i yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ÜSTAT İNÇ TV İZİLENİYORMU
    Alıntı optik burak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Alıntı ESES-58 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    emmi kardeş bu reex tv yi bulamadım bölümleride inceledim ama yok yardımcı olup frekans verirsen sevinirim.tşkler
    arkadaşım yazan arkadaşlar biraz daha dikkatli ve okunabilir yazsalar da herkes anlayabilse.yazan arkadaş reex tv(free x tv) demek istemiş galiba ben onu anlayabildim.inç tv'yi ben de anlamadım.
    Konu xhardlove tarafından (22-10-2008 Saat 16:55 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xhardlove Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım yazan arkadaşlar biraz daha dikkatli ve okunabilir yazsalar da herkes anlayabilse.yazan arkadaş free x tv demek istemiş galiba ben onu anlayabildim.
    teşekkürler arkadaşım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

redline *** güncellemeyle zee tv ve zee cinema kanalları açık....

Hotbird 13°E
    12476-H-27500

Sayfa 10/20 İlkİlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri