Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/20 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon
193 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Redline Bütün Serisine Açıklamaları Burda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı krtln Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    redline cs 104 her akşam yazılım uydudan indiriyorum aynı yazılım eski tarihli yazılım inyor 04 11 tarihli yazıyor buna bir açıklama yaparmısınz ustalar slm

cs 104 en son yazılımda boyle bir şikayeti var en son yazılımda düzenlenecek
    siz şuanda tps paketini ve polsat paketini izliyormusunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

celini kardeş tablin cihaz var bizde kart paylaşımlı 181 yüklü idi tps leri bazan açıyor bazan açmıyordu bende 175 attım oda aynı yaptı acaba yeni bir yazılımı varmı bildiginiz 191 gelecek dediler birtürlü gelmedi.acaba nezaman gelir tps ler ve multiler v.s ireler hep gitti.spor sporları redliin 100 açıyor amma tablin açmıyor bunuda istiyoruz çok güzel sporlar var çeşitli dillerde türce dahil iki kanak tablindede olmalı. nilasattakileri hep çözüyor çok güzel 33 den hada güçlü alıyoruz yazılımları ***leri şifreleri kart paylaşımında adana'da. selamlar.iyi seyirler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı akharman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    celini kardeş tablin cihaz var bizde kart paylaşımlı 181 yüklü idi tps leri bazan açıyor bazan açmıyordu bende 175 attım oda aynı yaptı acaba yeni bir yazılımı varmı bildiginiz 191 gelecek dediler birtürlü gelmedi.acaba nezaman gelir tps ler ve multiler v.s ireler hep gitti.spor sporları redliin 100 açıyor amma tablin açmıyor bunuda istiyoruz çok güzel sporlar var çeşitli dillerde türce dahil iki kanak tablindede olmalı. nilasattakileri hep çözüyor çok güzel 33 den hada güçlü alıyoruz yazılımları ***leri şifreleri kart paylaşımında adana'da. selamlar.iyi seyirler.

burası redline bölumu taplin hakında sorularını taplin bölumune açin size yardımcı olurlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaplans26 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    wievler neoldu gelecekmi bilginiz var mı?
    şuan beli değil ne zaman gelirse sunarız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2 RL-100csx'lere Elle Kanal Girme

http://www.supersatforum.com/redline-rl-100csx-hakkinda-bilmek-istedikleriniz-t44472.html

Arkadaşlar RL-100csxlere nasıl kanal girileği yukarıdaki linte belirtilmiştir.
    Bilgilerinize.:45:

Saygılar.
    Konu emmi tarafından (31-05-2008 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

atv maçi izlemek isteyenler için
    uydu alıcınızı uydudan güncelleme yapın maçi izlersiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncelleme yaptım ancak hala açmıyor. patch bölümünde ilgili ***ler var ama açmıyor. niye acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1-menü bas
    2-kuruluma gel
    3-uydu güncelleme seç
    4-ana sw üzerine gelip ok bas
    5-eyer cihazın 100 xc ise beyaz üç tane 000 yap açık yazacak ve kanallın açalacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Rl-100 Csx

Arkadaşlar Acil Yardıma Ihtiyacım Var Kayın Biraderim Uydu Alıcımı Kurcalarken Tüm Kanalları Silmiş Daha önce Bende Aynen Silmiş Uydudan Güncelemeden Kanal Bilgisi Al Kısmına Gelip Hazır Kanalların Hepsini Yüklemiştim Patch Kanallarım Açık Aydudan Güncelleme Yapamıyorum Sadece Kanal Aramadan Kanal Bulabiliyorum O Da Atv Yi Açmıyor Yaban Tv Yi Bulmuyor Bulduğum Yabancı Kanalları Daha önce Seyrederken şimdi şifrelerini Açmıyor. Yani Makinem Hiç Bir şey Yapmıyor Bana Acil Yardım Lütfeeeennnn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yardım edecek kimse yok mu

arkadaşlar bana yardım edecek kimse yok mu ??

Sayfa 2/20 İlkİlk 123456789101112 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri