Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/20 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon
193 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Redline Bütün Serisine Açıklamaları Burda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

11878 Di*** (Vertikal) 3750 frekansından test
    güncelleme yapıyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bayatlayan sistemlerle uğraşıyorsunu verdik bu kadar parayı server of oldu ne olacak muatap kimi bulacaksınız elinizi kolunuzu bağlayıp data gelecek diye bekleyecekmisiniz size soruyorum bakın redline ne yapıyor o frekans bu frekans gezinip duruyor bu sistemdee o uydu bu uydumu gezecek yada off olcak siz karar verin ha bu arad bu illagallı yolların hiçmi hiç garantisi yoktur veren varmı yoka ?????????????????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sana Ne Kardeşim

Alıntı cinbo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bayatlayan sistemlerle uğraşıyorsunu verdik bu kadar parayı server of oldu ne olacak muatap kimi bulacaksınız elinizi kolunuzu bağlayıp data gelecek diye bekleyecekmisiniz size soruyorum bakın redline ne yapıyor o frekans bu frekans gezinip duruyor bu sistemdee o uydu bu uydumu gezecek yada off olcak siz karar verin ha bu arad bu illagallı yolların hiçmi hiç garantisi yoktur veren varmı yoka ?????????????????
    Kardeşim sana ne oluyor ki kullanmadığın bir cihaz hakkında burda atıp tutuyorsun? Bizlerin derdi seni niye bu kadar gerdi? Hem data filan off değil şakır, şakır güncelleme yapıyor. Sen git derdine yan. Hadi ikile Dreambox bölümüne. Git alıcını orda methet.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustalar ltf yardım... bende 10scx var fabrika ayarlarına girdim ve cihazın bütün özellikleri gitti kanallar arası geçiş çok yavaşladı güncelleme yapılayor görünüyor ama olmuyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baykus155 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustalar ltf yardım... bende 10scx var fabrika ayarlarına girdim ve cihazın bütün özellikleri gitti kanallar arası geçiş çok yavaşladı güncelleme yapılayor görünüyor ama olmuyor.

arkadaşım güncelleme tp frekansını kontrol et.eğer doğru frekans üzerinde değilsen güncelleme yapmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncelleme frekansini bir türlü degistiremedim.
    Nasil yapa bilirim?
    Selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım makineyi fabrika ayarlarına döndür, uydudan güncellemeye gel 11878 V 3750 nolu tp den ilk olarak kanal listesini yükle sonrada k.ey güncellemeyi ve tps daily güncellemesini yap,sorunun çözülür.kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadlarımiyi Akşamlar Yeni Kart Paylaşım Server Varmı şimdiden Kolay Gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muammercilekes Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstadlarımiyi Akşamlar Yeni Kart Paylaşım Server Varmı şimdiden Kolay Gelsin
    sorunu yanlış yerde sormuşsun..
    No longer just a minute

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tps ler gitti mi?
    Güncelliyorum fakat bir türlü gelmiyor. Polsatta problem yok

Sayfa 5/20 İlkİlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri