Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/20 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon
193 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: Redline Bütün Serisine Açýklamalarý Burda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

11878 Di*** (Vertikal) 3750 frekansýndan test
    güncelleme yapýyo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bayatlayan sistemlerle uðraþýyorsunu verdik bu kadar parayý server of oldu ne olacak muatap kimi bulacaksýnýz elinizi kolunuzu baðlayýp data gelecek diye bekleyecekmisiniz size soruyorum bakýn redline ne yapýyor o frekans bu frekans gezinip duruyor bu sistemdee o uydu bu uydumu gezecek yada off olcak siz karar verin ha bu arad bu illagallý yollarýn hiçmi hiç garantisi yoktur veren varmý yoka ?????????????????

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Sana Ne Kardeþim

Alýntý cinbo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bayatlayan sistemlerle uðraþýyorsunu verdik bu kadar parayý server of oldu ne olacak muatap kimi bulacaksýnýz elinizi kolunuzu baðlayýp data gelecek diye bekleyecekmisiniz size soruyorum bakýn redline ne yapýyor o frekans bu frekans gezinip duruyor bu sistemdee o uydu bu uydumu gezecek yada off olcak siz karar verin ha bu arad bu illagallý yollarýn hiçmi hiç garantisi yoktur veren varmý yoka ?????????????????
    Kardeþim sana ne oluyor ki kullanmadýðýn bir cihaz hakkýnda burda atýp tutuyorsun? Bizlerin derdi seni niye bu kadar gerdi? Hem data filan off deðil þakýr, þakýr güncelleme yapýyor. Sen git derdine yan. Hadi ikile Dreambox bölümüne. Git alýcýný orda methet.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ustalar ltf yardým... bende 10scx var fabrika ayarlarýna girdim ve cihazýn bütün özellikleri gitti kanallar arasý geçiþ çok yavaþladý güncelleme yapýlayor görünüyor ama olmuyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý baykus155 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustalar ltf yardým... bende 10scx var fabrika ayarlarýna girdim ve cihazýn bütün özellikleri gitti kanallar arasý geçiþ çok yavaþladý güncelleme yapýlayor görünüyor ama olmuyor.

arkadaþým güncelleme tp frekansýný kontrol et.eðer doðru frekans üzerinde deðilsen güncelleme yapmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

güncelleme frekansini bir türlü degistiremedim.
    Nasil yapa bilirim?
    Selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým makineyi fabrika ayarlarýna döndür, uydudan güncellemeye gel 11878 V 3750 nolu tp den ilk olarak kanal listesini yükle sonrada k.ey güncellemeyi ve tps daily güncellemesini yap,sorunun çözülür.kolay gelsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstadlarýmiyi Akþamlar Yeni Kart Paylaþým Server Varmý þimdiden Kolay Gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý muammercilekes Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstadlarýmiyi Akþamlar Yeni Kart Paylaþým Server Varmý þimdiden Kolay Gelsin
    sorunu yanlýþ yerde sormuþsun..
    No longer just a minute

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tps ler gitti mi?
    Güncelliyorum fakat bir türlü gelmiyor. Polsatta problem yok

Sayfa 5/20 ÝlkÝlk 123456789101112131415 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri