Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 10/20 ÝlkÝlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon
193 sonuçtan 91 ile 100 arasý

Konu: Redline Bütün Serisine Açýklamalarý Burda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

redline gene döktüryo reex tv geldi herkese hayýrlý olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar, auto oluyor. Yukarýda ustamýzýn anlattýðý gibi de yapabilirsiniz. Veya TV 1000 ile ******* kanalý üzerinde az beklediðinizde de (yarým dakika filan) tüm kanallar açýlmaktadýr. Bilgilerinize.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon5 bu kanalýn içeriði nedir

Alýntý optik burak Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu nedir frekans yazýlýrsa daha iyi olur biz nerden bilcez ne gircez anlamamýz lazým öyle deðilmi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Nagra2 veya Polsat Bölümünde Bulabilirsiniz

Alýntý cizyo69 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu nedir frekans yazýlýrsa daha iyi olur biz nerden bilcez ne gircez anlamamýz lazým öyle deðilmi
    Arkadaþým, bu paketle ilgili bilgileri HOT BÝRD uydusu bölümünde POLSAT veya Nagra2 bölümlerini incelerseniz bulabilirsiniz. Bu paket birkaç frekansta çýkaktadýr. Pakette belgesel, film ve genel yayýnlar bulunmaktadýr. Bilgilerinize.
    Saygýlar.
    Konu emmi tarafýndan (18-10-2008 Saat 16:02 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart I Yýlmaz

Alýntý uzman_elhan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    taplinin hangi serisi ama
    ÜSTAT ÝNÇ TV ÝZÝLENÝYORMU
    Konu emmi tarafýndan (22-10-2008 Saat 16:16 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Kardeþ önce yazýlarýmýzý küçük harflerle yazalým lütfen. Bahsettiðiniz kanalýn þifreleri henüz gelmediðinden izlenemiyor. Geldiði zaman þifreleri formumuzdan alabilirsiniz. Bilgilerinize.
    Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emmi kardeþ bu reex tv yi bulamadým bölümleride inceledim ama yok yardýmcý olup frekans verirsen sevinirim.tþkler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý i yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ÜSTAT ÝNÇ TV ÝZÝLENÝYORMU
    Alýntý optik burak Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Alýntý ESES-58 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    emmi kardeþ bu reex tv yi bulamadým bölümleride inceledim ama yok yardýmcý olup frekans verirsen sevinirim.tþkler
    arkadaþým yazan arkadaþlar biraz daha dikkatli ve okunabilir yazsalar da herkes anlayabilse.yazan arkadaþ reex tv(free x tv) demek istemiþ galiba ben onu anlayabildim.inç tv'yi ben de anlamadým.
    Konu xhardlove tarafýndan (22-10-2008 Saat 16:55 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xhardlove Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým yazan arkadaþlar biraz daha dikkatli ve okunabilir yazsalar da herkes anlayabilse.yazan arkadaþ free x tv demek istemiþ galiba ben onu anlayabildim.
    teþekkürler arkadaþým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

redline *** güncellemeyle zee tv ve zee cinema kanallarý açýk....

Hotbird 13°E
    12476-H-27500

Sayfa 10/20 ÝlkÝlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri