Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/20 1234567891011 ... SonSon
193 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Redline Bütün Serisine Açýklamalarý Burda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha Redline Bütün Serisine Açýklamalarý Burda

Arkadaþlar Redline güncelleme hakýnda bütün detaylari bu topic üzerinde yapalým..
    Lütfen gelen güncelleme bilgisi ve açýlan kanallar ile ilgili bilgileri buradan paylaþýlsýn.

Arkadaþlar yine bulunan dosyalar burda açýklamasýný yapalim çünkü yeni üyelerimiz için daha basit olsun.

RL-100 csx
    RL-200 plus
    CS-104 x
    1000 pvr

Serileri

Herkeze saygýlarýmý sunarým...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

RL-100 csx fiatýna göre mükemmel bir cihaz amma adut kanallar çok sýk gidiyor spor kanallarý eljezire gibi olsa iyi olur anumaxs belgeselide açsa mükemmel olur bizler bu cihazý belgeseller için aldýk amma anumaxs yok lütfen yetkilisi kimse bunu halletsin cihaza yeni kanallar eklesin açýlan ki bizler tatmin olalým yinede emsallerinden çok iyi teþekkürler emegi geçenlere.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

o zaman taplin cihaz almalýsýn.1 yýl boyunca hotbird teki *****,belgesel(animaux dahil),spor kanallarý ve dahasý.... bir aparat daha takýlmasý lazým 21.6 eutelsat w6 uydusunu data almasý için. ayrýca cihazýn arkasýna bir kablo daha gelmesi gerekiyor.fiyat konusunda burda yazmak olmaz.biraz pahalý ama o kanallar için deðer...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

belgesel olurak
    anýmaux hariç

açan belgesel kanallar
    anýmal planet
    discovery
    dýscevey word
    science
    travel
    chasse
    escales
    yaban bunlar bulunmaktadir

Herþeyin bir zamaný var anýmaux açýlýr zaman gerektirir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad 2 gün önce kurdum taplin cihaz ile animaux açýktý. sizin bilmeniz lazým.21.6 uetelsat w6 dan data alan sistemden bahsediyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cellini Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstad 2 gün önce kurdum taplin cihaz ile animaux açýktý. sizin bilmeniz lazým.21.6 uetelsat w6 dan data alan sistemden bahsediyorum
    taplinin hangi serisi ama

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm ududan güncellemede bir sorunmu var ben güncelliyorum ama bellege yazýlmýyor yazýlýmda bir sorunmu var yardýmcý olursanýz sevinirim þlimdiden teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selcukkral Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm ududan güncellemede bir sorunmu var ben güncelliyorum ama bellege yazýlmýyor yazýlýmda bir sorunmu var yardýmcý olursanýz sevinirim þlimdiden teþekkürler
    cihazin hangi serisi
    RL-100 csx
    RL-200 plus
    CS-104 x
    1000 pvr
    bunlardan hangisi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

redline cs 104 her akþam yazýlým uydudan indiriyorum ayný yazýlým eski tarihli yazýlým inyor 04 11 tarihli yazýyor buna bir açýklama yaparmýsýnz ustalar slm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

wievler neoldu gelecekmi bilginiz var mý?

Sayfa 1/20 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri