Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
46 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Orjinal ve Kopya Dreambox 500s arasındaki farklar.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ahmet54

arkadaşlar ben yeni dreambox 500s aldım orjinal diye bir sürü site gezdim biryere sordum bizde var dediler ordan aldım cihaz geldi orjinal yazılımı atdım bir proplem olmadı internet ışıhı yeşil yanıyor kumandası yumuşak hassas herşeyi orjinal gibi ama üzerindeki deliklerden baktım anten takılan yeri içinde üzerinde mandein çin yazıyor aldıhım yere telefon etdim bu cihaz klonmu diye orası bana orjilal dedi kalnal gecişlerinde bazen servis bulunamadı yazıyor ben size sormak istiyorum bu klonmu yoksa orjinalmı şimdiden deşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ahmet54 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben yeni dreambox 500s aldım orjinal diye bir sürü site gezdim biryere sordum bizde var dediler ordan aldım cihaz geldi orjinal yazılımı atdım bir proplem olmadı internet ışıhı yeşil yanıyor kumandası yumuşak hassas herşeyi orjinal gibi ama üzerindeki deliklerden baktım anten takılan yeri içinde üzerinde mandein çin yazıyor aldıhım yere telefon etdim bu cihaz klonmu diye orası bana orjilal dedi kalnal gecişlerinde bazen servis bulunamadı yazıyor ben size sormak istiyorum bu klonmu yoksa orjinalmı şimdiden deşekkür ederim

arkadaşım orjinal Dreambox 500 S üretimi bitelı 3 yıldan fazla oluyor aldığınız cihaz KLON bir cihazdır bu cihaza image yüklerken sadece GEMİNİ imagelerde TİME BOMP u temizlenmiş image yükleyin yada kesinlikle gemini imageden uzak durun. Aradağınız servis bulunumadı hatası diesgc ile alakalıdır dream her dısegc ile calışmaz bu konu ile dforumda geniş çaplı konular mevcuttur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm. iyi aksamlar arkadasim ben dreambox 500s almak istiyorum ama hic bilgim yok bana yardimci olursaniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm.iyi aksamlar ben dreambox almak isiyorum ama hic bilgim yok yardimci olursaniz sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm. dreambox almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

detaylı bilgiler için teşekürler.her kullanıcı almadan önce bu konuyu okursa bilgilenmiş olur...

8. 09-02-2010, 16:50

Sebep
    ÖZEL MESAJ YOLLAMAK İÇİN SAGA SOLA TEŞEKKUR MESAJI YOLLAYIN

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam arkadaşlar bende dreambox 100 dm almak istiyorum ve bu cihazında piyasada kopyası varmış orjinaliyle arasındaki farkı nasıl anlıyabiliriz?????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart server ayarları

cihazın server ayarlarını nereden yapıyoruz, cihazım 500s 4,70 gemini yüklü cccam 2.1.4

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güzel yazı

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri