Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/8 İlkİlk 12345678 SonSon
78 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: All STREAM_27_05_2008_Emu 203

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende sunny 1030 sky gömülü idi iptal ettim ama yazılım atmaya kalkıyorum yazılımı görmezlikten geliyo direk açılıyo cihaz ben buna hangi yazılımları atyım. su anda 1030 yazılımı var stream 12.01a5 e nasıl çeviricem yardım edin çakır ustam kosavalı ustam arkadaşlar yardım edin sırasıyla hangi işlemleri yapacağım lütfenyardımmmmmmmmmm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı adilakay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bende sunny 1030 sky gömülü idi iptal ettim ama yazılım atmaya kalkıyorum yazılımı görmezlikten geliyo direk açılıyo cihaz ben buna hangi yazılımları atyım. su anda 1030 yazılımı var stream 12.01a5 e nasıl çeviricem yardım edin çakır ustam kosavalı ustam arkadaşlar yardım edin sırasıyla hangi işlemleri yapacağım lütfenyardımmmmmmmmmm
    Buyrun burada maddeler halinde yazılmış bir açıklama..! Sanırsam siz modülü iptal ettiniz modülü iptal etmeden önce sunny 12.01.a5 yazılımı yükleyeceksiniz,siz sonucu yazın yardımcı olmaya çalışalım..!

Harfiyen uyulacak işlemler
    1/ 12.03.a5 e 12.01.a5 yazılımı atılır
    2/ demonun (Recever) fişi çekilip kapağı açılır.
    3/ Yavaşça geniş kablo CAM kart yuvasından sökülür
    4/ Şemada görüldüğü gibi bağlantılar yapılır. (Kısa devre gibi)
    (not: temasın iyi sağlanması için 9/10 luk kablo kullanılır)
    5/ Demo açılır (Bağlantılardan sonra) ve menüde kanal arama bölümüne gidilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol ustammmm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam birşey daha soracağım 12.01.a5 hangisinin ki stream mı sunny onu nerden bulacağım ve sunny yazılımı varken dim direk stream in kini atsam olur mu yardımmmmmm ve en yeni yazılımı nerden ublabilirimmm acil yardım ustam

5. 03-06-2008, 16:41

Sebep
    çift mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı adilakay Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam birşey daha soracağım 12.01.a5 hangisinin ki stream mı sunny onu nerden bulacağım ve sunny yazılımı varken dim direk stream in kini atsam olur mu yardımmmmmm ve en yeni yazılımı nerden ublabilirimmm acil yardım ustam
    Modülü iptal etmeden önce Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. kup230 ile engineer modda yükleyiniz..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çakr ustam ben sunny 130sky ı iptal ettim verdiğin yazılımı attım 12.01.a5 hangi yazılımı atacağım stream olması için bm8300 12.01.a5mühangisi bm 8200 12.01.a4mü hangisini atacağım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çakr ustam ben sunny 130sky ı iptal ettim verdiğin yazılımı attım 12.01.a5 hangi yazılımı atacağım stream olması için bm8300 12.01.a5mühangisi bm 8200 12.01.a4mü hangisini atacağım
    Stream olması için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. kup230 ile engineer modda (klavyeden booşluk tuşuna basın) yükleyin..!

Yazılım sonrasında stream hemco channel editorle kanal listesi yükleyiniz, stream yazılımda şebeke arama aktif değildir..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam orasını anladım da streamdan benim cihaza göre 2 tane yazılım var ikiside 12.01.a5 aama hangisi biri bm-8300 ci diğeri ise bm-8200 ci hangisi 8300 olan mı 8200olan mı ustamm.ayrıca yukarıdaki mesajında bu yazılımı demişssin ama linkte yok ustam o yazılımıda verir misin en güncel hangisi ise ben digi tv bakmak istiyorum da ustaların kralı cevap
    Konu adilakay tarafından (03-06-2008 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: eksik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yardım edecek yok mu bi üstteki msj aaaaaa
    Konu adilakay tarafından (03-06-2008 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir. Sebep: yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam orasını anladım da streamdan benim cihaza göre 2 tane yazılım var ikiside 12.01.a5 aama hangisi biri bm-8300 ci diğeri ise bm-8200 ci hangisi 8300 olan mı 8200olan mı ustamm.ayrıca yukarıdaki mesajında bu yazılımı demişssin ama linkte yok ustam o yazılımıda verir misin en güncel hangisi ise ben digi tv bakmak istiyorum da ustaların kralı cevap
    arkadaşlar yardım edecek yok mu bi üstteki msj aaaaaa
    Cevabı yazdım sana,bu mesajda belirttiğim yazılımı alacaksın..!

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sayfa 6/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri