Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/21 İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon
202 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Thor 1°Batı Uydusu Nasıl Bulunur? ( Sorular ve Çözümleri )

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstad çok teşekkürler bana link verebilirmisin yazılıma ait.

bilgisizliğimin yalancısı oldum kusura bakmayın ....
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

yanlız açıyor derken auto olarak degil zaten en fazla ayda bir ke.y degişiyo onun bazen daha da uzun sürüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı badtempered Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

yanlız açıyor derken auto olarak degil zaten en fazla ayda bir ke.y degişiyo onun bazen daha da uzun sürüyor.
    bende bundan bahsediyordum üstad bende cx super plus var mesela thorun ***leri giti mi bir hafta içinde geliyor ama gm daha uzun sürüyor next kdr thor *** desteği yok gm da benm bildiğim kdryla teşekkürler üstad....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bendede gm 9400cı var 1 ay önce thora ayarladım çanağımı, ***leri girdim .hala sorunsuz izliyorum hemde 150 tane şifreli kanal bunlar maç yayınları ,.belgeseller ,filimler ne ararsan var tavsiye ederim yazılımla değil ***lerle nagra2 kısmına digitv ***leriyle açıyor .saygılar.....(izmirdeyim 95 cm çanakla hemde aparatla hotbırd,sirus,thor uydularını sorunsuz izliyorum)

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende bundan bahsediyordum üstad bende cx super plus var mesela thorun ***leri giti mi bir hafta içinde geliyor ama gm daha uzun sürüyor next kdr thor *** desteği yok gm da benm bildiğim kdryla teşekkürler üstad....
    Hayır,ke.y geldiginde izlersiniz gm de de

Alıntı gungor35x2 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bendede gm 9400cı var 1 ay önce thora ayarladım çanağımı, ***leri girdim .hala sorunsuz izliyorum hemde 150 tane şifreli kanal bunlar maç yayınları ,.belgeseller ,filimler ne ararsan var tavsiye ederim yazılımla değil ***lerle nagra2 kısmına digitv ***leriyle açıyor .saygılar.....(izmirdeyim 95 cm çanakla hemde aparatla hotbırd,sirus,thor uydularını sorunsuz izliyorum)
    dogrudur izlenir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

romeo_x çanagın önü açık mı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mersin den bu frekansları girince seyrediliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben mersinde otururken batı uydularını çok rahat alıyordum.(thor;nilesat,amos özellikle)
    30 W hispasat hariç.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı romeo_x Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    herhangi bi değişim yok herhalde ya konumdan dolayı almıyor yada benim elimin ayarı yok ondan olsa gerek fazla zorlamanın anlamı yok ayarlayamıcaz hotbirde devam artık napalım biri çıkarsa artık izmirli bi arkadaş yardım ederse anca öle olur elle çevirmeyle zor bulunacak bişi bu uydu.

Volkan arkadaşım tşkrler ilgin için...
    Arkadaşım eğer bi ayar uydun yoksa bu iş çok zor uydunu çanakların yanına çıkar,ve 37 ekran veya ufak lcd tv lerle görüntü al..11785 frekansı en kuvvetli frekansdır bu frekansı yazarak sinyal almaya çalış ve çanağın yatay-dik ey konumu hotbirde göre 3-4 cm.kadar aşağıda sanırım..Ve thor uydusu hotbirde göre 13 derece daha batıda(çanak sağ yönde yavaş yavaş hareket ettirilecek)..zaten 11785 ile hemen sinyal alınıyor..daha sonra 12527 frekansından da ince ayar çekmelisiniz..

Sinyal alamazsanız,çanağın önünün açık olduğundan emin olun ağaç,bina vs.zira varsa önü açık olan bi alana getirin Thor uydusundan bi engel unsuru çok önemli sinyal hemen düşüyor..

Gelişmeleri yazarsanız yardımcı oluruz..
    Konu HCakir tarafından (07-11-2008 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar,
    Thor uydusu için bilgiler;
    Yayın paketleri ; Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yayı seviyeleri ;
    * Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (Türiye'den izlenemez)
    ** Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (Adana-Samsun dışında zor)
    *** Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (Adana-Samsun dışında zor)
    **** Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. (Adana-Samsun dışında zor)

Tabiki antep çapını büyütüp, arazi koşulları daha uygun yerlerde izlemek imkansız değil.
    Kolay gelsin.

Sayfa 8/21 İlkİlk 123456789101112131415161718 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri