Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/21 1234567891011 ... SonSon
202 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Thor 1°Batý Uydusu Nasýl Bulunur? ( Sorular ve Çözümleri )

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

thor 1derece batý mersin

thor uydusunu mersinden merkezden 120 cm lim parabol antenle alabilirmiyim dostlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alirsin Ama Pek Fazla Kanal Bulma Þansin Yok 8-10 Arasi Oda Þharp Lnb Ýle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Thor 1°Batý Uydusu Nasýl Bulunur? ( Sorular ve Çözümleri )

ustalar canagýmý thor uydusuna cevirmek istiyorum yanlýz bir sorun var catýya televizlon cýkarmadan nasýl bulurum malum televizyon cok büyük acaba catýya televizyon cýkarmadan nasýl ayarlarým :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

televizyon olmadan bulma olasýlýðýn düþük

Thor Uydusu için En kuvvetli Sinyal Digital Receiver için:

12.456 V Sembol RATE 28000 FEC 3/4

(Uyduyu kolay bulmak için Hareketli Sinyal Metreye (Sinyal Seviyesi ) Sahip uydu alýcýsý olursa daha kolay olur...!) Ýlk önce Hotbird uydusunu buluyoruz daha sonra LNB'yi saat 5:30 yönüne alarak yukarýda vermiþ olduðum frekansý uydu alýcýsýna girerek Uydu Antenini yavaþ yavaþ saða (batýya) doðru çeviriyoruz ve uydu antenini hafif aþaðýya (güney) istikamete doðru alýyoruz.Sinyal bulunca uydu antenini hafif sýkýyoruz daha sonra 11.559 V SR 3250 FEC 7/8 frekansýný girerek LNB ve uydu antenine en ince ayarý çekiyoruz ve uydu antenini iyice sabitliyoruz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý murat2003 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

(Uyduyu kolay bulmak için Hareketli Sinyal Metreye (Sinyal Seviyesi ) Sahip uydu alýcýsý olursa daha kolay olur...!) Ýlk önce Hotbird uydusunu buluyoruz daha sonra LNB'yi saat 5:30 yönüne alarak yukarýda vermiþ olduðum frekansý uydu alýcýsýna girerek Uydu Antenini yavaþ yavaþ saða (batýya) doðru çeviriyoruz ve uydu antenini hafif aþaðýya (güney) istikamete doðru alýyoruz.Sinyal bulunca uydu antenini hafif sýkýyoruz daha sonra 11.559 V SR 3250 FEC 7/8 frekansýný girerek LNB ve uydu antenine en ince ayarý çekiyoruz ve uydu antenini iyice sabitliyoruz...
    yardýmýnicin tsk ozaman bitane ufak televizyon bulmak lazým eyvallah

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý murat2003 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

antepten alabilirmiyim bu uyduyu kaç metrelik çanak lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

valla biraz zor ben anasyadan 150 cm antenle 150 tane kanal ancak bula bildim uyduyu bulana kadarda caným çýktý bulunan kanallarda seviyeleri çok düþük
    Ehmedé Xane

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pardon amasyadan demek istemiþtim
    Ehmedé Xane

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kellebekir ustam ben adanada oturuyorum.120.lýk offset çanaðým ve motorum var thor nasýl bulabilirim.bilgilendirmeni rica ederim.selamlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar adana ve mersin bölgesinde thor uydusunu alabilmeniz için en az 150 cm anten olmasý lazým ve 03db lnb saygýlar..

Sayfa 1/21 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri