Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: goldmaster 7400cım usb

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon12 goldmaster 7400cım usb

arkadaslar elimde bir adet 7400cım usb li cihaz var sinyal kalıtesi çok güzel ama kanal bulmuyor ne yaptıysam olmadı yazlım attım kuru kafa attım ama yine aynı lütfen yardım edermisiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hazır kanal listesi atmayı dene birde.Eğer çanak ayarı ve diğer ayarları yaptığın halde kanal bulmuyorsa tuner arızasıda olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oflu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaslar elimde bir adet 7400cım usb li cihaz var sinyal kalıtesi çok güzel ama kanal bulmuyor ne yaptıysam olmadı yazlım attım kuru kafa attım ama yine aynı lütfen yardım edermisiniz
    All96 bin dosyası yukle sorun çözülür.Modul kısmında sorun cıkmış o yüzden sinyal var kanal bulmuyor hatası alıyorsun..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kosavalı kardeş çok teşekkür ederim sorun halloldu çalışmalarında başarılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı oflu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kosavalı kardeş çok teşekkür ederim sorun halloldu çalışmalarında başarılar
    :45: :45:
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri