Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arasý

Konu: Kyoto 9900 Dcý Plus Yazýlým Hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Kyoto 9900 Dcý Plus Yazýlým Hakkýnda

merhaba arkadaslar suan elimde kyoto 9900 dcý cihaz var ona yazýlým atmaya calýsýyorum ama sürekli hata veriyor.Lütfen bana bu konuda yardýmcý olun.Problemi oldugu gibi yazýyorum sizlere ; kyoto 9900 loader calýstýrýyorum, kyoto-9900dci-120906.dnl olan yükleme programýný seçiyorum, baþla dediðimde karsýma hemen "can not read file!! " uyarýsý geliyor. ACÝL YARDIM...!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kyoto 9900 dcý-plus cihazýmla trt maçlarýný8 izleyemiyorum. hangi tarihli yazýlýmý hangi loder le yükleyeceðim ve uzaktan kumanda ile biss ***ler nasýl girilecek. bilen arkadaþlardan yardým rica. teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý haldunersan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    kyoto 9900 dcý-plus cihazýmla trt maçlarýný8 izleyemiyorum. hangi tarihli yazýlýmý hangi loder le yükleyeceðim ve uzaktan kumanda ile biss ***ler nasýl girilecek. bilen arkadaþlardan yardým rica. teþekkürler
    11919 v 24444 frekansýndan fta olarak izleyebilirsin senin cihazdaki 11096 h 30000 frakansýdýr yazdýðým frekansla deðiþtir izle
    Bana Ümit Baðlama Ben Topraða Sözlüyüm....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri