Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next 2000 süper plus yazýlým atma. *** softcam atma. kanal atma alma düzenleme loduru

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New41 Next 2000 süper plus yazýlým atma. *** softcam atma. kanal atma alma düzenleme loduru

yazýlým atma. *** softcam atma düzenleme. kanal atma alma düzenleme loduru.
    Konu f47xfenerli tarafýndan (06-03-2009 Saat 16:51 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: dosya foruma alýndý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunla hocam kanal bilgisini duzenleyebilirmiyoruz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Şu anki haliyle kullanışsız. Daha işlevsel hale getirilebilirse kullanıcıların çok işine yarayacak.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çok güzel ve geliştirilmiş yeni stp programı....hazırlayan ve sunan arkadaşlara çok teşekkür derim.... menüsü geliştirilmeye muhtaç fakat şu haliyle bile bir çok ihtiyaca cevap veriyor ..tekrar teşekkür ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

üstad bu program ne işe yarar?
    bu program yüklendikten sonra son yazılımda yüklenmelimi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý osmann Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    üstad bu program ne işe yarar?
    bu program yüklendikten sonra son yazılımda yüklenmelimi?

arkadaşım bu program kanal listesi-*** yükleme programıdır. menusu türkçe olduğu için daha kolay ve yanlış yapma rıskınız daha az. ister yenı yazılmları bunla yukler yada eskı programla devam edersiniz.
    Konu Volkan tarafýndan (20-06-2008 Saat 13:54 ) deðiþtirilmiþtir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaşım bu program kanal listesi-*** yükleme programıdır. menusu türkçe olduğu için daha kolay ve yanlış yapma rıskınız daha az. ister yenı yazılmları bunla yukler yada eskı programla devam edersiniz.
    teşekkür ederim.
    yükleyeceğim.
    selametle...
    Konu Volkan tarafýndan (20-06-2008 Saat 13:56 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Paþa78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bunla hocam kanal bilgisini duzenleyebilirmiyoruz..
    Yazýlým atma,
    *** atma,
    Setting atma,
    Setting alma,
    *** düzenleme

Ýþlemlerini yapabilirsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mükemmel biþey ama eksikleri var tabi !

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar merhaba
    ye 2000 cx super plus usb siz makine kullanýyorum.Yazýlým yüklemek istiyorum ama sürekli hata veriyor.Her þeyi denedim baðlantým doðru hatta burda sizlerin resimli ve açýklamalý yazýlým yükleme talimatlarýna da baktým ve herþey doðru ama sürekli "hatalý yükleme...geçersiz versiyon" þeklinde bir hata alýyorum
    nerde hata yapýyorum acaba?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri