Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: premier

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart premier

ustalar ben 103500 fta cihaz aldım sorunum şu kanal listesini cihazım her tarattığımda bozuyor ve kendi bulduğu kanalları liste yapıyor benmi yanlış bişey yapıyorum yoksa bu cihaz böylemi her tarattığımda yeniden listemi yapmak zorunda kalıcağım yardım lütfen bilen arkadaşlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yokmu bu cihazın dilinden anlıyan arkadaş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rewal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustalar ben 103500 fta cihaz aldım sorunum şu kanal listesini cihazım her tarattığımda bozuyor ve kendi bulduğu kanalları liste yapıyor benmi yanlış bişey yapıyorum yoksa bu cihaz böylemi her tarattığımda yeniden listemi yapmak zorunda kalıcağım yardım lütfen bilen arkadaşlar
    Alıntı rewal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yokmu bu cihazın dilinden anlıyan arkadaş
    Arkadaşım kanal listesi yükledikten sonra uydu tarama yapma,eksik frekansları elinle girmeyi dene..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilgine teşekkür arkadaş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilgine teşekkür arkadaş
    Rica ederim,hayırlı geceler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HCakir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Rica ederim,hayırlı geceler..
    iii aksamlar kardeşim kanal listesi warmı elinde yada nerden bulabilirim biliyormusun cihaz 103500 şimdiden tskkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri