Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Grundig yatay çizgiler?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Grundig yatay çizgiler?

Merhaba saygı değer arkadaşlar bugün bana bir müşterim evinde kullandığı grundig tp623 marka bir televizyonu tamir için getirdi bende neyi var diye çalıştırdım sorun şu televizyonu çalıştırır çalıştırmaz ekranın içinde yarısından yukarı horzantal yanii yatay çizgiler var televizyona görüntü verdiğim zaman au üzerinde ve tuner üzerindende denedim sanki au yazısı slayt yapıyor gibi görünüyor yani au yazısının karşısında yine tersine au yazısı görünmektedir böyle bir arıza herhangi bir arkadaşın başına geldimi acaba televizyon yarım saat civarında çalıştıktan sonra renkte geliyor görüntüde düzeliyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunar sevgi ve saygılarımı sunarım aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

halen güncel!....
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vertikal devresinde kondansatorler değer değiştirmiştir.Şema varsa elimde bakıp yazayım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ArkadaŞım Tv Halen Beklİyor Elİmdede Şema Yok CondensetÖr Şase Nomaralarını Yazarsan Yeterlİ Olacak Sanırım İlgİne TeŞekkÜr Ederİm Saygılarımla Alİharbİye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba saygı değer arkadaşlar bugün bana bir müşterim evinde kullandığı grundig tp623 marka bir televizyonu tamir için getirdi bende neyi var diye çalıştırdım sorun şu televizyonu çalıştırır çalıştırmaz ekranın içinde yarısından yukarı horzantal yanii yatay çizgiler var televizyona görüntü verdiğim zaman au üzerinde ve tuner üzerindende denedim sanki au yazısı slayt yapıyor gibi görünüyor yani au yazısının karşısında yine tersine au yazısı görünmektedir böyle bir arıza herhangi bir arkadaşın başına geldimi acaba televizyon yarım saat civarında çalıştıktan sonra renkte geliyor görüntüde düzeliyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunar sevgi ve saygılarımı sunarım aliharbiye.
    arkadasım tup soketine 200volt gelecek ogelmiyor eger geliyorsa orda entegrevar onu degiştir kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart merhaba

arkadaşım bi önceki mesajda oldugu gibi tüp soketine 200 volt gelmiyor onu kontrol edersen sorunu bulursun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri