Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: softcam yardım lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

malesef desteklemiyor bizim cihaz bizimki tarih oldu artık sadece polsat ve biss bölümündeki bazı ***** kanalları destekliyor.5.ci mesajda vermiş olduğum kanallar açık.birde ınxtc tv kanalını açıyor.oda kodlar gelirse izliyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

son bir sorum olcak kusura bakmayın sizide yorduk ama kendim softcam nsl oluşturum malum pkm loaderi dck uzantılı dosya yukluor oysa ki softcam uzantıları ise k ey nsl bunun uzantısını değiştirebiliriz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bis s bölümünde inxtc den başka o tarz kanal varmı zaten onu izlemiştim bende şu an açıkmı bilmiorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu konuda yetkili arkadaşlar daha iyi bilir ama gm 11000 serisinde dck uzantısından başkanı desteklemiyor sanırsam cihaz kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

5.ci mesajdakileri destekliyor.onları gir açık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok teşekkür ediyorum saolasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rica ederim.kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    son bir sorum olcak kusura bakmayın sizide yorduk ama kendim softcam nsl oluşturum malum pkm loaderi dck uzantılı dosya yukluor oysa ki softcam uzantıları ise k ey nsl bunun uzantısını değiştirebiliriz
    Arkadaşım gm 11000 serisine ne yaparsan yap başka softcam olmaz alt yapı destegi yüzünden sen normal bir uzantılı dosyayı dck cevirsen bile yine olmaz cihaza zararda verebilirsin ben zamanında cok denedim olmaz ugrasma
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok saolsasın kosovalı kardeş ne yapalım elle gireriz artık

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri