Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/94 İlkİlk 1234567891011122752 ... SonSon
935 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Oto Teyp Kodları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hasan arkadaşım 4206 dene bakalım olacakmı.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ford teyp kodları

SINGLE CD GGDS V099032 CODE LAZIM

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 2000 Model Hyundai Accent LX KLM

Orjinal radyosunun ışıkları yanmıyor, ampulleri patlamış olabilir. Ama Kod ister korkusu ile müdahale edemiyorum. Acaba kodlumudur?:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı dragutcim Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Orjinal radyosunun ışıkları yanmıyor, ampulleri patlamış olabilir. Ama Kod ister korkusu ile müdahale edemiyorum. Acaba kodlumudur?:49:
    arkadaşım ekranda hiçbir şey oksa o teyp te teknık bır arıza vardır zaten ekranı çalıştırmadan cod mu ıstıo ne ıstıo bılmesın bir elektronıkçi yada servıse başvur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sadece ışık

ekranda her türlü bilgi mevcut . zaten ekranda eski tip likit kristal siyah. Yani radyo bilgileri (frekans değerleri) kullanılıyor. Oto radyo-teyp in her fonksiyonu çalışıyor sadece tuş ve ekran ışıkları yok. Birde hafızaya alınan radyo istasyonları teyp i 30 dakikadan fazla kaparsam, siliniyor, ama 3 - 5 dakika sonra açarsam hafızadaki istasyonlar yerlerinde duruyor. İlgin için teşekkür ederim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selmalar renault kango aracım var fakat teyp codunu bılmıyorum lütfen yardımcı olunnnn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyinabdul Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selmalar renault kango aracım var fakat teyp codunu bılmıyorum lütfen yardımcı olunnnn
    renault servise başvur verirler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline koluna sağlık yararlı paylaşım teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam vw golf blaupunkt-werke gmbh nin kodu nu acamıyorum yardımcı olrmusunuz
    vwz1z2y5283981

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ellerinize sağlık teşekkürler...

Sayfa 2/94 İlkİlk 1234567891011122752 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri