Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/31 İlkİlk 12345678910111213141516 ... SonSon
310 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: 4000-9000 Serisi 09-07-2008 Tarihli Yazılımlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne yani herkes konuşunca bişey bolmuyoda biz konuşunca kıyametler kopuyo...ayhankeskin ve yetim2 kardeşlerim alındıysanız bi daha hiç bişey paylaşmam kusura bakmayın. Duygu ve düşüncelerde zaman zaman yorum ve eleştiri farkları olur. Tabi sizin teknik konulardaki bilgilerininz bizden çok ve fazla olduğu için saygısızlık etmiş olmamışızdır inşaallah

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu yazılımı akşam goltmaster 9400 cı cihaza attım yanlız polsatı çözüyor,
    pemiere kanallarını açamadım.Çanak horbird uydusuna çevrili.bu konuda yardım.kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Sabahattin Ayt Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu yazılımı akşam goltmaster 9400 cı cihaza attım yanlız polsatı çözüyor,
    pemiere kanallarını açamadım.Çanak horbird uydusuna çevrili.bu konuda yardım.kolay gelsin
    Arkadaşım Premiere Astra uydusunda bu sebeple hortbird den zaten seyredemezsiniz.
    Saygılar,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ne yani herkes konuşunca bişey bolmuyoda biz konuşunca kıyametler kopuyo...ayhankeskin ve yetim2 kardeşlerim alındıysanız bi daha hiç bişey paylaşmam kusura bakmayın. Duygu ve düşüncelerde zaman zaman yorum ve eleştiri farkları olur. Tabi sizin teknik konulardaki bilgilerininz bizden çok ve fazla olduğu için saygısızlık etmiş olmamışızdır inşaallah
    hasan kardeşim ben kimseye kırılmam ben eleştiri yapmıştım sen alındığın için öyle yazdım zaten burası herkesin düşüncelerini paylaştığı bir forum eleştiri olacak doğal ama kırıcı olmadan. sen gene eleştiri yap görüş bildir. kimsenin bişey demesi zaten mümkün değil. bu yazılım benim işime gelmedi. g.master kullanıcılarının hiç birinin beklentisine cevap vermedi. işte yeni yazılımlar çıktı müjde diye verilince ben yorumumu yaptım. sana güzel günler
    yetim2

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta yazılımı yükledim.Polsatı açtı fakat ben hotbrid uydusundan izliyorum.O uydudaki pemiere kanallarını açamadım.Astra uydusundan açtığını duydum hotbrit uydusundanda o yayınları yeni yazılımla izleyebilirmiyim.Kolay gelsin.Yardımınızı beklerim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yetim2 kardeşim teşekkür ederim. tabi doğru söylüyorsun. Seninle bayağı uyuşan yönlerimiz var. mesela takım ve gsm hoşçakal, sağlıcakla kal. gm 9400 cı için tps yazılımını saBIRSIZLIKLA BEKLİYORUM. Şu Gold ve Daimond lar Gm 9400 cılarda nasıl izlenir bir bilen açıklasa çok iyi olacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yetim2 kardeşim teşekkür ederim. tabi doğru söylüyorsun. Seninle bayağı uyuşan yönlerimiz var. mesela takım ve gsm hoşçakal, sağlıcakla kal. gm 9400 cı için tps yazılımını saBIRSIZLIKLA BEKLİYORUM. Şu Gold ve Daimond lar Gm 9400 cılarda nasıl izlenir bir bilen açıklasa çok iyi olacak
    önemli değil. gold ve diomond lar g master 9000 serilerinde izlenemiyor tüm g.master kullanıcılarının sabırsızlıkl beklediği yazılım oydu benimde sitemim onaydı bekliyoruz kendine iyi bak sağlıcakla kal
    yetim2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

:49: yazılımlar açmıyor nedeni nedir? gm 55000s fta tps ler nezaman çıkacak acaba
    Konu adnan58 tarafından (11-07-2008 Saat 22:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sende kardeşim yetim2 iyi bak. senin adın yetim2 ben aslen yetimim.....

Sayfa 6/31 İlkİlk 12345678910111213141516 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri