Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 9/31 İlkİlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon
310 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: 4000-9000 Serisi 09-07-2008 Tarihli Yazılımlar

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bengimuzik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar Dün Buradan Bir Yorumda Bulundum, Fakat Kimseden Tık Çıkmadı, Premierler Auto Diyorsunuz Ama Üç Gündür Seyremiyoruz Yokmu Cevap Yazacak Bir Kimse Sadece Polsatlar Auto............!!!!!!!
    5001 id ye sahip olan pw ler açıyor....

Diger id lerdekinleri açmıyor.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya Bu Gm 9400 Cı' Cıları En Sonunda çıldırtacaksınız. şu Tps Yazılımları Ne Oldu. Xxl Ler De Izlenmiyor Artık. Yokmu Biy Kolayını Bulup, Bu Cihazlara Girilecek *** Verebilen.....
    Yazılım oldugu zaman verilir,Öyle *** vereyim gir olmuyor ne yazıkki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Paylaşım için teşekkürler arkdaşlar.
    Topfield 5000FTA için OK.(GM 9100 FTA_İd 507)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı badtempered Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    5001 id ye sahip olan pw ler açıyor....

Diger id lerdekinleri açmıyor.

Teşekkür Arkadşım Açıklamaların İçin Sağol Bekleyelim Bakalım Geçen Ayda 1Hafta Seyredememiştim Sonra Tekrar Gelmişti..Belki Tekrar Gelir:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bengimuzik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    :49: Ustalar, Premier Auto Diyorsunuz Ama, İki Gündür Premierleri Seyredemiyoruz
    Arkadaşım, önceki yazılımda da Polsat ve Dıgı Tv. ok. demişlerdi, aynen bunun gibi fos çıktı. Bunların yaptığı günü kurtarmak. Daha Diamond tv.lerin izlenmesini sağlayacak yazılımı bile çıkaramadılar.:46:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hasan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ya Bu Gm 9400 Cı' Cıları En Sonunda çıldırtacaksınız. şu Tps Yazılımları Ne Oldu. Xxl Ler De Izlenmiyor Artık. Yokmu Biy Kolayını Bulup, Bu Cihazlara Girilecek *** Verebilen.....
    hasan kardeşim bizler gold master kullanıcıları olarak çok bekleriz her zaman olduğu gibi belki ileride yazılım çıkar iki gün sonrada sistem çöker millet aylardır seyrediyor. yapacağımız ya cihazları değiştireceğiz yada kaderimize razı olacağız en dandik cihazlar bile neler açıyor :46:
    yetim2

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şu Bizim 9400 Cı Ları 5001 İdent Yapacak Bir Usta Yokmu Yav
    Bu İşten Anlayan Bir Usta Yani Bir İdent Yüzünden Premierleri Seyredimiyoruz Anlasam Ben Yapacağımda Anlamıyorum O Halde Bundan Anlayan Bir Usta''da Yok ...
    Premier İdentlerini 5001 Yapacak Usta Aranmaktadır Bilginize........!!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şu Bizim 9400 Cı Ları 5001 İdent Yapacak Bir Usta Yokmu Yav
    Bu İşten Anlayan Bir Usta Yani Bir İdent Yüzünden Premierleri Seyredimiyoruz Anlasam Ben Yapacağımda Anlamıyorum O Halde Bundan Anlayan Bir Usta''da Yok ...
    Premier İdentlerini 5001 Yapacak Usta Aranmaktadır Bilginize........!!!!!
    Volkan yapıyordu su anda kendisi bursada calısıyor eskisi gibi ilgilenmiyor vakti olsa elinden kaçmaz bu yazılımlar absat premier falan izlerdiniz..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kosavalı Ustam İlgilendiğin İçin Sağol En Azından Yazdıklarımıza Bir Cevap Almak Bile Yetiyor .Dostlukla Kal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ZaLiM usta teşekkurler sayende poslatları au olarak izliyoruz ellerine sağlık teşekkurler gm ar/ge

Sayfa 9/31 İlkİlk 12345678910111213141516171819 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri