Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Polis, Kendisini Bıçakla Yaralayan Saldırganı öldürdü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Polis, Kendisini Bıçakla Yaralayan Saldırganı öldürdü

POLİS, KENDİSİNİ BIÇAKLA YARALAYAN SALDIRGANI ÖLDÜRDÜ

Antalya'nın Alanya İlçesinde Meydana Gelen Olayda, Nöbet Değişimi İçin Karakola Giden Polis, Simit Almak İsterken Alkollü Bir Kişi Tarafından Bıçaklandı. Göğüs, El ve Kolundan Bıçakla Yaralanmasına Rağmen Ateş Etmeyi Başaran Polis, Zanlıyı Öldürdü.

Antalya'nın Alanya ilçesinde meydana gelen olayda, nöbet değişimi için karakola giden polis, simit almak isterken alkollü bir kişi tarafından bıçaklandı. Göğüs, el ve kolundan bıçakla yaralanmasına rağmen ateş etmeyi başaran polis, zanlıyı öldürdü.

Yaralı polis memuru olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

İskele Bölgesinde bulunan Önleyici Hizmetler Büro Amirliği önünde meydana gelen olay şöyle gerçekleşti: Sabah saat 06.00 sıralarında devriye gezen polis ekipleri alkollü olduğu için Orhan Oflas (31) isimli şahsın motosikletini bağladı. Alkollü şahsı ise amcasının oğluna teslim etti. Olaydan yaklaşık 3 saat sonra motosikleti bağlanan şahıs Önleyici Hizmetler Büro Amirliği önüne geldi. Simit almak için simitçinin yanına giden polis memuru S.A., bir anda karşısında eli bıçaklı Oflas'ı gördü. Oflas, motosiklet bağlama olayıyla alakası olmayan S.A'ya "Motorumu niçin bağladınız." diyerek bağırmaya başladı.

Görevi yeni aldığı için neye uğradığını şaşıran polis, göğsünden bir bıçak darbesi alarak yere düştü. Daha önceden darp ve adam yaralamaktan sabıkası olan ve olay sırasında hap içtiği iddia edilen Orhan Oflas, daha sonra polisi elinden ve kolundan da yaraladı. Bunun üzerine silaha sarılan polis havaya ateş açarak dur ihtarı yaptı. Ancak dur ihtarına uymayan zanlının arkasından ateş etmeye devam eden yaralı polis, Orhan Oflas'ı Havana Disko önünde vurarak öldürdü.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemleri alarak kovanları inceledi. Havaya 4 el ateş ettiği öğrenilen yaralı polis, ambulansla Özel Başkent Hastanesi'ne kaldırıldı. Öldürülen zanlı ise morga götürüldü. Polis memurunun hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Önleyici Hizmetler Büro Amirliği'ne gelen Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Emniyet Müdürü Turgay Çalışan'dan olayla ilgili olarak bilgi aldı. Yeldan, daha sonra yaralı polis memurunu hastanede ziyaret etti. Olayda çevredeki bazı işyerlerinin camları kırılırken, turistler ise polisin incelemesini şaşkınlıkla izledi.

Olaya tanık olan simitçi İbrahim Erdem, yaşananları şöyle anlattı: "Bir müşteri geldi gönderdim. Daha sonra polis memuru yanıma geldi. Birkaç dakika sonra eli bıçaklı biri yanımıza geldi. Bıçağı göstererek polise saldırdı. Polisi bıçaklayınca ben bağırmaya başladım. Polis yere düştü. Bir kere daha polise bıçak saplamak istedi. Ben bir kere daha şiddetli bir şekilde bağırdım. Bu kez bana bıçağı çevirdi. Geri kaçmaya başladım. Ayağım engele takıldı düştüm. Daha sonra eli bıçaklı şahıs kaçtı, memur da arkasına düştü. Sonrasını görmedim" dedi.

Olay anında dükkanını açan Mehmet Gürbüz de şunları anlattı: "Polis eli bıçaklı şahsın arkasından koşuyordu. Bıçaklı şahıs polise bıçakla saldırdı. Polis yere düştü. Şahıs ise kaçmaya başladı. Bunun üzerine polis yaralı olduğu halde ayağa kalkarak zanlının arkasından koşmaya başladı. 'Dur' diye çok ihtar etti. Ancak durmayınca ateş ederek zanlıyı vurdu."

Kullanıcı Bilgi Menüsü

içti ve sonu felaketle sonuçlandı
    ne vardı bu kadar içilecek yani içtin'mi sapıtmıyacaksın..!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

noluyor bize arkadaşlar adam zıkımlanıyor ondan sonra polisim başkasının başına bela olmasın diye motoruna el koyuyor evine yolluyor ama bizim kafası iyi arkadaş napıyor polise saldırıyor varmı böyle birşey aslında amerikadaki gibi olacak polisin ne biçim yetkisi var adamlar polis dediğinmi biraz duraklıyor çünkü bir sefer ikaz ediyorlar ikincisinde adamı indiriyorlar.sonuç da insan canı ama birazda kendimiz dikkat etmemiz lazım madem bu melet şişede durduğu gibi durmuyorsa içmeyeceksin velhasıl bir ata sözü vardır eceli gelen it cami duvarına siermiş derler bu adamda eceline susamış

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eline sağlık iyi yapmış.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ayran Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    içti ve sonu felaketle sonuçlandı
    ne vardı bu kadar içilecek yani içtin'mi sapıtmıyacaksın..!!
    aynen sana katılıyorum kardeş madem içecen bu zıkımı otur evine zıkımlan zararın kendine olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eline sağlık iyi yapmış.
    bende aynen öyle düşündüm ben olsam bende aynısını yapardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi birşey olsaydı içki haram kılmazdı yaradan layığını bulmuş
    ne diyelim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muzo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    aynen sana katılıyorum kardeş madem içecen bu zıkımı otur evine zıkımlan zararın kendine olsun
    o polis değilde normal sade bir vatandaş
    olasaydı demek'ki bıçakla doğrayacakmış...!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eline sağlık iyi yapmış.
    iyi yapmışta şimdi adamdan muamele edilir zurnaya ve
    memur arkadaşı sürgüne gönderirler bir de olayın bu tarafı var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

polis kahraman oldu içkili eşkiya mezarı buldu
    şimdi çık çıkabilirsen işin içinden!!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri