Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Polis, Kendisini Býçakla Yaralayan Saldýrganý öldürdü

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Polis, Kendisini Býçakla Yaralayan Saldýrganý öldürdü

POLÝS, KENDÝSÝNÝ BIÇAKLA YARALAYAN SALDIRGANI ÖLDÜRDÜ

Antalya'nýn Alanya Ýlçesinde Meydana Gelen Olayda, Nöbet Deðiþimi Ýçin Karakola Giden Polis, Simit Almak Ýsterken Alkollü Bir Kiþi Tarafýndan Býçaklandý. Göðüs, El ve Kolundan Býçakla Yaralanmasýna Raðmen Ateþ Etmeyi Baþaran Polis, Zanlýyý Öldürdü.

Antalya'nýn Alanya ilçesinde meydana gelen olayda, nöbet deðiþimi için karakola giden polis, simit almak isterken alkollü bir kiþi tarafýndan býçaklandý. Göðüs, el ve kolundan býçakla yaralanmasýna raðmen ateþ etmeyi baþaran polis, zanlýyý öldürdü.

Yaralý polis memuru olay yerine çaðrýlan ambulansla hastaneye kaldýrýldý. Olayla ilgili olarak soruþturma baþlatýldý.

Ýskele Bölgesinde bulunan Önleyici Hizmetler Büro Amirliði önünde meydana gelen olay þöyle gerçekleþti: Sabah saat 06.00 sýralarýnda devriye gezen polis ekipleri alkollü olduðu için Orhan Oflas (31) isimli þahsýn motosikletini baðladý. Alkollü þahsý ise amcasýnýn oðluna teslim etti. Olaydan yaklaþýk 3 saat sonra motosikleti baðlanan þahýs Önleyici Hizmetler Büro Amirliði önüne geldi. Simit almak için simitçinin yanýna giden polis memuru S.A., bir anda karþýsýnda eli býçaklý Oflas'ý gördü. Oflas, motosiklet baðlama olayýyla alakasý olmayan S.A'ya "Motorumu niçin baðladýnýz." diyerek baðýrmaya baþladý.

Görevi yeni aldýðý için neye uðradýðýný þaþýran polis, göðsünden bir býçak darbesi alarak yere düþtü. Daha önceden darp ve adam yaralamaktan sabýkasý olan ve olay sýrasýnda hap içtiði iddia edilen Orhan Oflas, daha sonra polisi elinden ve kolundan da yaraladý. Bunun üzerine silaha sarýlan polis havaya ateþ açarak dur ihtarý yaptý. Ancak dur ihtarýna uymayan zanlýnýn arkasýndan ateþ etmeye devam eden yaralý polis, Orhan Oflas'ý Havana Disko önünde vurarak öldürdü.

Çevredeki vatandaþlarýn ihbarý üzerine olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri çevrede geniþ güvenlik önlemleri alarak kovanlarý inceledi. Havaya 4 el ateþ ettiði öðrenilen yaralý polis, ambulansla Özel Baþkent Hastanesi'ne kaldýrýldý. Öldürülen zanlý ise morga götürüldü. Polis memurunun hayati tehlikesinin bulunmadýðý öðrenildi.

Önleyici Hizmetler Büro Amirliði'ne gelen Alanya Cumhuriyet Baþsavcýsý Ali Yeldan, Emniyet Müdürü Turgay Çalýþan'dan olayla ilgili olarak bilgi aldý. Yeldan, daha sonra yaralý polis memurunu hastanede ziyaret etti. Olayda çevredeki bazý iþyerlerinin camlarý kýrýlýrken, turistler ise polisin incelemesini þaþkýnlýkla izledi.

Olaya tanýk olan simitçi Ýbrahim Erdem, yaþananlarý þöyle anlattý: "Bir müþteri geldi gönderdim. Daha sonra polis memuru yanýma geldi. Birkaç dakika sonra eli býçaklý biri yanýmýza geldi. Býçaðý göstererek polise saldýrdý. Polisi býçaklayýnca ben baðýrmaya baþladým. Polis yere düþtü. Bir kere daha polise býçak saplamak istedi. Ben bir kere daha þiddetli bir þekilde baðýrdým. Bu kez bana býçaðý çevirdi. Geri kaçmaya baþladým. Ayaðým engele takýldý düþtüm. Daha sonra eli býçaklý þahýs kaçtý, memur da arkasýna düþtü. Sonrasýný görmedim" dedi.

Olay anýnda dükkanýný açan Mehmet Gürbüz de þunlarý anlattý: "Polis eli býçaklý þahsýn arkasýndan koþuyordu. Býçaklý þahýs polise býçakla saldýrdý. Polis yere düþtü. Þahýs ise kaçmaya baþladý. Bunun üzerine polis yaralý olduðu halde ayaða kalkarak zanlýnýn arkasýndan koþmaya baþladý. 'Dur' diye çok ihtar etti. Ancak durmayýnca ateþ ederek zanlýyý vurdu."

Kullanýcý Bilgi Menüsü

içti ve sonu felaketle sonuçlandý
    ne vardý bu kadar içilecek yani içtin'mi sapýtmýyacaksýn..!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

noluyor bize arkadaþlar adam zýkýmlanýyor ondan sonra polisim baþkasýnýn baþýna bela olmasýn diye motoruna el koyuyor evine yolluyor ama bizim kafasý iyi arkadaþ napýyor polise saldýrýyor varmý böyle birþey aslýnda amerikadaki gibi olacak polisin ne biçim yetkisi var adamlar polis dediðinmi biraz duraklýyor çünkü bir sefer ikaz ediyorlar ikincisinde adamý indiriyorlar.sonuç da insan caný ama birazda kendimiz dikkat etmemiz lazým madem bu melet þiþede durduðu gibi durmuyorsa içmeyeceksin velhasýl bir ata sözü vardýr eceli gelen it cami duvarýna siermiþ derler bu adamda eceline susamýþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Eline saðlýk iyi yapmýþ.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ayran Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    içti ve sonu felaketle sonuçlandý
    ne vardý bu kadar içilecek yani içtin'mi sapýtmýyacaksýn..!!
    aynen sana katýlýyorum kardeþ madem içecen bu zýkýmý otur evine zýkýmlan zararýn kendine olsun

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eline saðlýk iyi yapmýþ.
    bende aynen öyle düþündüm ben olsam bende aynýsýný yapardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iyi birþey olsaydý içki haram kýlmazdý yaradan layýðýný bulmuþ
    ne diyelim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý muzo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    aynen sana katýlýyorum kardeþ madem içecen bu zýkýmý otur evine zýkýmlan zararýn kendine olsun
    o polis deðilde normal sade bir vatandaþ
    olasaydý demek'ki býçakla doðrayacakmýþ...!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kucer06 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Eline saðlýk iyi yapmýþ.
    iyi yapmýþta þimdi adamdan muamele edilir zurnaya ve
    memur arkadaþý sürgüne gönderirler bir de olayýn bu tarafý var

Kullanýcý Bilgi Menüsü

polis kahraman oldu içkili eþkiya mezarý buldu
    þimdi çýk çýkabilirsen iþin içinden!!

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri