Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: LCD/ Plazma TV Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya lcd veya led tv almayı düşünüyorum ancak sorun şu ben lıg tv sd yayınını almak istiyorum bana sd yayınlarıda iyi kalitede gösteren bir ürün tavsiye edebilirmisiniz yanı hd lıg tv paketı yaklaşık olarak 80 tl civarında sd yayınlarıda fena göstermeyen bir cihaz alabılırsem yaklaşık olarak aylık 30 tl düşük rakam ödeyeceğim bu konuda bılgısı olan varsa yorumlarınızı beklıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turan031203 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya lcd veya led tv almayı düşünüyorum ancak sorun şu ben lıg tv sd yayınını almak istiyorum bana sd yayınlarıda iyi kalitede gösteren bir ürün tavsiye edebilirmisiniz yanı hd lıg tv paketı yaklaşık olarak 80 tl civarında sd yayınlarıda fena göstermeyen bir cihaz alabılırsem yaklaşık olarak aylık 30 tl düşük rakam ödeyeceğim bu konuda bılgısı olan varsa yorumlarınızı beklıyorum
    Samsung 42f5570 aldım. DİGİTURK DCR 5002 Cihaz var evde tv nin görüntü kalitesi çok güzel. Özellikle görüntü ayarını standarttan dinamik seçeneğine alınca sanki HD yayın izliyormuş gibime geldi. Bu tv yi tavsiye ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman™ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Samsung 42f5570 aldım. DİGİTURK DCR 5002 Cihaz var evde tv nin görüntü kalitesi çok güzel. Özellikle görüntü ayarını standarttan dinamik seçeneğine alınca sanki HD yayın izliyormuş gibime geldi. Bu tv yi tavsiye ederim.
    Benzer bir SAMSUNG modeli de bende var. Özellikle spor modu harika. Maç izlerken aynen stadyumda izliyormuş etkisi yapıyor ve renkler de daha canlı hale geliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı İNTİKAM64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benzer bir SAMSUNG modeli de bende var. Özellikle spor modu harika. Maç izlerken aynen stadyumda izliyormuş etkisi yapıyor ve renkler de daha canlı hale geliyor.
    :45: :45: :45: :45: :45:

Daha birçok modu var ben hala tv nin özelliklerini tam keşfedemedim. Birde en beğendiğim modlardan birtaneside eko sensör modu var. O modu açtığımda ortam nekadar ışık varsa tv de ona göre ekranı okadar parlatıyor. Mesela odada gece tv izleyecen ışıkları kapatıp izlemek istediğinde ise tv otomatık olarak gözü yormayacak şekilde ekran parlaklığını kısıyor. Bu özelliğide çok hoşuma gitti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, oldukça aydınlatıcı..

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri