Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 2008 java programlar gerçekden muhteþem birþey(valla girmeyen kaybeder)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon12 Old 2008 java programlar gerçekden muhteþem birþey(valla girmeyen kaybeder)

ÝÞTE ANTÝ VÝRÜS KASPERSKY

evet beyler java anti virüs hemde kaspersky bence deneyin
    programý çalýþtýrýnca:7s7e7a7 kodu girin çalýþýyor saygýlar

LÝNK
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

BARKOD OKUYUCU HEMDE JAVA

Barcoder = java barkod okuyucu barkod kodunu yazýoruz býze cýnsýný ulkesýný falan verýo
    Mobile converter = uzunluk býrmlerýný býrbýrý cýnsýnden buluor
    Bt clýent = PC nýzý tel den yonetýn!
    Dr.colur =Renk korlugu testý
    Kolesterol. =Kolesterol. testý
    Sunmdm=Bazý yerlerýn gunes ve ay saatlerýný gostern bý program.

LÝNK

FÝLELOCK - JAVA DOSYA ÞÝFRELEME PROGRAMI

Bu programla java uyumlu telefonlardaki dosyalarýnýz sifreleyebilirsiniz.
    Uygulama baslangýcýnda, program sizden sifre girmenizi isteyecek.
    Eðer, bir kere eriþime izin ver seçenegine "Hayýr" derseniz, dosyalarýnýza o andan sonra erisim yapýlmýyor. Uygulamayý tekrar yüklemeniz gerekiyor bu durum olursa.
    Bazý Nokia telefonlarda ise, "Veri Okuma"&"Veri Yazma" ayarýný, "Her Zaman" olarak ayarlamalýsýnýz. Yoksa, Eriþim engellendi hatasý alýrsýnýz.

LÝNK

LAVELLA MOBÝLE RADÝO 1.2 JAVA

Lavella MobileRadio V1.02 Java

Baðlantý aracýðýyla sizlere Radyo dinleme imkaný sunan java uzantýlý s603rd programýdýr..

LÝNK

JAVA TABANLI MSN LÝVE

arkadaþlar eger java tabanlý telefonunuz varsa 'livemsn' en iyi msn programlarýndan biri.çünkü saatte bir kontör yiyiyor bence çok az...BAZI UYUMLU TELEFON MODELLERÝ:5200,5300,5700,6230i,6131 vb.. gb java tabanlý telefonlarýn hepsi destekler:

LÝNK

JAVA MP3PLAYER

LÝNK

ÝÞTE SON NOKTA JAVA TV

evet beyler þaka gibi ama gerçek ben çalýþtýrdým tek sorunu var kulaklýk takýlmasý lazým çekmesi için
    LÝNK

ama ilk üye olman lazým bende 4-6 kontör gitti helal olsun cam gibi izliyom

BLUETOOTH MESENGER JAVA

açýklamasý: Bluetooth`da mesajlaþmak artýk mümkün. Hem de anlýk. Mesela arkadaþýnýzla ayný apartmandaysanýz hiç aramadan direkt ona Bluetooth`tan mesaj atabilirsiniz. Fakat karþý tarafýn da Bluetooth`unun açýk olmasý gerektiðini de unutmamalýsýnýz. Ayný anda birden fazla kiþiyle mesajlaþmak mümkün Biriyle mesajlaþýrken ayný Windows Live Messenger`da olduðu gibi onu askýya alýp, baþkasýyla konuþmaya baþlayabilirsiniz. Uyarýlar Tek kötü özelliði; mesajlaþýlmasý gereken herkes de bu program yüklü ve açýk olmalýdýr. Yani zorunlu olarak o kiþiyi programý açmasý için uyarmalýsýnýz. Fazla þarj kullanmaktadýr Bir Java programý zaten tek baþýna þarjý götürürken, bir de ayrý bir þarj canavarý olan Bluetooth ayný anda çalýþýnca þarj kýsa süreli dayanmaktadýr. Programý kullanýrken bunlarý da göz önünde bulundurun

Emeðe Saygý ...

LÝNK

JAVA DOSYA GÝZLEYÝCÝ

programý telefonunuza kuruyorsunuz.
    messiah çalýþtýrýldýðýnda seçim kýsmýndan, Setting (Ayarlar) kýsmýna gelip
    lock edilecek Videolar ve lock edilecek Resimler klasörünü tesbit etmek için, Browser açýlacak,

Telefonununuz browserinden gizlemek istediðiniz videolarýn adresini buluyorsunuz, ve Klasörün üzerine gelip bu klasör gizlemek istediðim
    Resim klasörümdür veya Video klasörümdür deyip belirliyorsunuz.
    artýk gerisi messiaha kalýyor,

Messiahý çalýþtýrdýðýnýzda, seçim kýsmýnda karþýnýzda 7 adet seçenek çýkýyor.
    Encrypt Ýmages (ayarlarda belittiðimiz resimler klasörünü lock eder)
    Decrypt Ýmages (ayarlarda belittiðimiz resimler klasürünü unlock eder. açar)
    Encrypt Videos (ayarlarda belittiðimiz video klasörünü lock eder)
    Decrypt Videos (ayarlarda belittiðimiz video klasörünüð unlock eder. açar)
    Settings (ayarlar)
    Help (yardým)
    About (hakkýnda)

Kullanýmýyla ilgili ufak bir hatýrlama yapayým.
    þimdi benim telefonumun video klasörü, þudur.
    memory stick içindeki:\MSSEMC\Media files\video
    eðer ben bu klasörü lock edersem bu klasör içindeki kamera çekimlerimide gizlemiþ olurum.
    Ben bunun için þöyle yaptým.
    F:\MSSEMC\Media files\video içerisine
    iki adet alt klasör daha oluþturdum.
    Normal videolar
    Özel videolar
    \MSSEMC\Media files\video\özel videolar kitlerken sadece bu klasörü kitliyorum.

Nedenide, Eðer Video klasörünün tam***** kitlersem diðer videolarýma ulaþmayýda engellemiþ oluyorum.

Nokia s40 3100, 3220, 5140, 6230, 6610, 7210, 7600, 6230... , Sony Ericsson s700, k700 ... ve Siemens S65 ve benzer tüm java uyumlu telefonlar için dosya gizleme programý

LÝNK

TÜRKÝYE ANSÝKLOPEDÝSÝ

Ülkemiz hakkýnda tüm bilgilere rahatlýkla ulaþabileceðiniz uygulama...

LÝNK

WÝNRAR.JAR ÝÞTE

Rar dosyasýnýn jar uzantýlýsýný buldum... Yani bu proyu S60 V2 , v3 lerde kullanabilir.. Sevgiler

LÝNK

10 TANE JAVA PROGRAMLAR

Çeþitli birkaç java uygulamasý

LÝNK

ÝÞTE 66 TANE S40 PROGRAMLAR

66 TANE S40 JAVA PROGRAM

Tam 66 tane program. Ýçinde programlarýn diðer versiyonlarýnýn, jad dosyalarýnýn, kiminin görüntüsünün bulunduðu dev arþiv sizlerle... Buyrun indirin. Bu þekilde paket halinde verilmemiþtir herhalde. Programlarýn isimlerini aþaðýdaki görüntülerden görebilirsiniz. Ýyi programlar.

LÝNK

KONUÞAN SAAT HEMDE TÜRKÇE

buyurun size türkce konusan saat java uygulamasi

LÝNK

FACE WARP JAVA

Bu Program sayesýnde kayýtlý olan fotograflara efekt ekleyebilirsiniz.
    Hatta program acýlýrken kamerada acýlýyor Capture (cek) secenegý de var ama Foto cekmýo

uygulama erisiminden Tum ayarlara Her zaman sor Diyoruz

LÝNK

ÝÞTE JAVADA WORD VE EXCEL AÇILO

Artýk Office Word ve Excel dosyalarýný java telefonda açabileceksiniz. Bugüne kadar birçok arkadaþ göndermiþti gruba ama telefona yüklememe raðmen bir türlü açamýyordum. Ama artýk açabiliyorum. Ayný sorunla birçok arkadaþýn karþýlaþtýðýný da biliyorum. Sorun þu: dosyayý telefonda açmaya kalkýnca "uygulama eriþim izni yok" diyor ve "uygulama hatasý" deyip kapanýyordu.

Arkadaþlar bu sorunu halletmek için dosyanýn üzerine sað týklayýp "Uygulama Eriþimi" ne týklýyoruz. Ve ordaki bütün uygulama seçeneklerine (iletiþim, veri, otomatik baþlat ve bunlarýn alt seçeneklerine) bir ayar yapýyoruz. Ýster "herzaman sor" deyin ister "herzaman izinli" deyin. Önemli olan bir ayar yapmýþ olmanýz. Ben sadece Ýletiþim kýsmýndaki Baðlantý seçeneðine "herzaman izinli" diyorum. Diðer seçeneklerde zaten herzaman izinli seçeneði kapalý. Dedimya önemli olan bir ayar yapmak. yani izin verin de nasýl verirseniz verin. Sonra göreceksinizki bu güne kadar yükleyip de bu hatadan dolayý çalýþtýramadýðýnýz programlar çalýþacak. Bu yolla hem DocViewer hemde JzipMan ve MobilRar programlarýný çalýþtýrdým. Javada word/exel açýldýðýný, zip ve rar dosyalarýný çýkartýldýðýný görünce insaný bir secinç alýyor

Tabi bu programlar dosya açacaðýnýz zaman habire izin istiyor. evet tuþuna basmaktan bir hal oluyor insan. Bunuda kendiniz pratik olarak klasörleme tekniðiniz ile ayarlarsýnýz. bu tip belgelerinizi en çabuk ulaþabilecek klasöre kaydedersiniz.

LÝNK

ÝNGÝLÝZCE TÜRKÇE SÖZLÜK JAVA

LÝNK

K700 ÝÇÝN WMP 11 KUMANDA RENK RENK

LÝNK

wmp telefona hicbir dosyaya girmeden direk telefona atin kumanda bolumune gidiyor pc den blutoot mouse hd ye tiklayartak K700 ile wmp i kumanda edebilirsiniz

JAVA OYUNLARI PCDE SESLÝ OYNAYIN

Evet arkadaþlarlar indireceðiniz dosyada tüm cep telefonlarý için üretilen java oyunlarý pc de oynatýr sesli olarak java programlarýda pc de açabilirsiniz artýk oyunlarý pc de oynayýp beðenirseniz cebe atarsýnýz programý yükledikten sonra jar dosyalarýn simgesi deðiþiyor oyuna çift týklayýp oynayýn programýn boyutu 1 mb týr...kolay gelsin...

LÝNK

OPERA MÝNÝ

LÝNK

arkadaþlar umarým beðenirsiniz. bi teþekkürü çok görmeyelim.sevgiler paylaþtýkça büyür.saygýlar
    Konu ayran tarafýndan (20-08-2008 Saat 22:06 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emegýne saglýk kardes ama ben bu msn ýsýný cozemedým
    bu zip dosyasýnýn icinden býr suru dosya cýkýyor bunu nasýl yapacaz
    class uzantýlý lanlarý da attým 6131 desteklemýyor bý cvp yazarsan sevýnýrým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý serrhatt7 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    emegýne saglýk kardes ama ben bu msn ýsýný cozemedým
    bu zip dosyasýnýn icinden býr suru dosya cýkýyor bunu nasýl yapacaz
    class uzantýlý lanlarý da attým 6131 desteklemýyor bý cvp yazarsan sevýnýrým
    tekrar dene olmasý lazým...!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðine saðlýk çok güzel programlar var arkadaþlar kaçýrmayýn derim ben ama n73 ü desteklemiyo

Kullanýcý Bilgi Menüsü

çalýþmalarýn çok güzel teþekkür

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Dostum teþekkürler süper proðramlar bende nokia 6300 var isimlerde göremedim ama java proðram yükleniyor bu senin verdiklerin uyarmý açýklarsan sevinirim o zaman nerdeyse hepsini yükleceðim saygýlar,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ruzgarm Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Dostum teþekkürler süper proðramlar bende nokia 6300 var isimlerde göremedim ama java proðram yükleniyor bu senin verdiklerin uyarmý açýklarsan sevinirim o zaman nerdeyse hepsini yükleceðim saygýlar,
    ordaki bulunan modeller içindir usta üzgünüm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerine saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ellerine saðlýk teþekkürler...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri