Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: EUROBIRD-9(9°DOGU)DETAYLI FREKANS ve KANAL LÍSTESÍ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler birde ben bulayım şu uyduyu motoru çevireyim bakalım neler çıkacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstadlarım.
    Vatana millete hayırlı olsun. Bizim anten çatıda yapılacak bir şey yok.
    biz eski yoldan devam.. O***...
    MURTAZ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstadlar ben ss2 ile bu uydudan nasıl izlerim softcam varmı.saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar benim evde çanak hotbirdi görmüyor, evin konumu itibarıyle.O yüzden çanağı Thor'a çevirdim ve yanında ikinci LNB ile Sirius'u da izleyebiliyorum.Dün çanağı çevirerek Eurobird 9 u yarım yamalak buldum.Fakat yine Thor'a çevirdim.Üçüncü bir LNB ile Eurobird 9 u seyredebilir miyim acaba.Yani çanak Thor'a bakacak, sağında Sirius LNB'si, daha sağa da Eurobird 9 için LNB taksam.Çanak çapı 90 cm.Teşekkürler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı freebird Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar benim evde çanak hotbirdi görmüyor, evin konumu itibarıyle.O yüzden çanağı Thor'a çevirdim ve yanında ikinci LNB ile Sirius'u da izleyebiliyorum.Dün çanağı çevirerek Eurobird 9 u yarım yamalak buldum.Fakat yine Thor'a çevirdim.Üçüncü bir LNB ile Eurobird 9 u seyredebilir miyim acaba.Yani çanak Thor'a bakacak, sağında Sirius LNB'si, daha sağa da Eurobird 9 için LNB taksam.Çanak çapı 90 cm.Teşekkürler ...

Kardeş sirus 5 derecede eurbırd9 9 derecede uydu Türkiyeden rahatlıkla alınabilmektedir, 3. lnb ile alabilirsin diye düşünüyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu eurobird 9 uydusunu next 2000 cx super pluslar çözüyor mu?Uyduyu ayarladık mı en son yazılımı atmaya gerek oluyormu yoksa en son yazılımı kendi açıyor mu?Emuyla çözüyor filan demişsiniz.Yani ikide bir yazılım atmak zorunda kalırmıyız?Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar bu eurobird 9 uydusunu next 2000 cx super pluslar çözüyor mu?Uyduyu ayarladık mı en son yazılımı atmaya gerek oluyormu yoksa en son yazılımı kendi açıyor mu?Emuyla çözüyor filan demişsiniz.Yani ikide bir yazılım atmak zorunda kalırmıyız?Teşekkürler.
    Çözüyor kardeşim en son yazılım varsa cihazın üzerinde yeter.K£y menüsünde viaccess'e gir ve k£y'leri ekle
    00E400 08 D42BBF77051FC09B

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Çözüyor kardeşim en son yazılım varsa cihazın üzerinde yeter.K£y menüsünde viaccess'e gir ve k£y'leri ekle
    00E400 08 D42BBF77051FC09B
    İlginize teşekkür ederim kucer06 bu ***ler thor da dıgı tv lerin değiştiği gibi ikide bir değişiyor mu?sürekli elle girmek mi gerekiyor bu ***leri?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Belli değil ama şimdilik değişmiyor ilerde ne olur bilinmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kucer06 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Belli değil ama şimdilik değişmiyor ilerde ne olur bilinmez.
    Teşekkür ederim,esnlikler dilerim.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri