Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: EUROBIRD-9(9°DOGU)DETAYLI FREKANS ve KANAL LÍSTESÍ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Degerli Dostlar Bende 150cm Motorlu Dönerli çanak Var Orbit 9 E.orbir Uydusunu Atıldıgı Günden Beri Izliyorum Hergeçen Gün Biraz Daha Zenginleşiyor Zaman Zaman şifreli Olan Kanallar Açılıyor Biraz Reklam Için Galiba Sonra Geri şifreleniyor. şu Anda Ben Osmaniye/kadirlide 245 Kanal Alıyorum Uydudakilerin Hepsini Bu Bölgede 150cm çanak Taam Alıyotr Tam Tam Kanal Bile Var. Biraz çın Kanalları Biraz Hint Kanalları Biraz Uzak Dogu Kanalları Sirilanka Bengeledaş Pakistan .v.s Ire Birazda Avrupa Kanalları Var çok Ilginç Kanallar Var Insanın Hiç Gidip Göremiyecegi Yerleri Göstern Kanallar Var çok Güçlü Bir Uydu Galiba.batı 9 Derecede Olması Dolayısı Ile Eski Tğrt Uydusu 10e Ile Bitişik Bir Derece Var Aralarında Hatta Biz Ikisini Bir Arada Izliye Biliyoruz Az Sağ Yapıp.hotbirte çok Yakın.belgesel Ve Adut Kanallarda Var Sporkanallarda Var. Biraz Degişik Bir Uydu Ayarlamayı Deger Sanırım.selamlar Hayırlı Işler Bol Seyirler Sevgili Dostlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu uydu benim listede yok nasıl bulurum ?
    ultrAslan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Eren55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu uydu benim listede yok nasıl bulurum ?
    Uyduyu ekleyebilirsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nasıL ekLeyebiLirim peki ?
    ultrAslan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadslar bu uydudaki yayınları 12.c1.a5 olan cihazla nası izleyebilirim bunu uygun yazılım varmı.veya k e y menüsünde nereye ne yazacagım ve tam olarak hangi yayınları izleyebilirim.şimdiden tskler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşim teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar tavsiye ederim 10 gündür izliyom iyi
    yalnız iki gündür xxx üçadet kanal ***ini bulamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylasım için sagol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Çöktüler

Alıntı zfr_pal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadslar bu uydudaki yayınları 12.c1.a5 olan cihazla nası izleyebilirim bunu uygun yazılım varmı.veya k e y menüsünde nereye ne yazacagım ve tam olarak hangi yayınları izleyebilirim.şimdiden tskler.
    Kardeş, bahsettiğin kanalların şifreleri çöktüler. Yani reklam bitti. Artık bir dahaki sefere.
    Saygılar.

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri