Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: EUROBIRD-9(9°DOGU)DETAYLI FREKANS ve KANAL LÍSTESÍ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

emeðinize saðlýk

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Degerli Dostlar Bende 150cm Motorlu Dönerli çanak Var Orbit 9 E.orbir Uydusunu Atýldýgý Günden Beri Izliyorum Hergeçen Gün Biraz Daha Zenginleþiyor Zaman Zaman þifreli Olan Kanallar Açýlýyor Biraz Reklam Için Galiba Sonra Geri þifreleniyor. þu Anda Ben Osmaniye/kadirlide 245 Kanal Alýyorum Uydudakilerin Hepsini Bu Bölgede 150cm çanak Taam Alýyotr Tam Tam Kanal Bile Var. Biraz çýn Kanallarý Biraz Hint Kanallarý Biraz Uzak Dogu Kanallarý Sirilanka Bengeledaþ Pakistan .v.s Ire Birazda Avrupa Kanallarý Var çok Ilginç Kanallar Var Insanýn Hiç Gidip Göremiyecegi Yerleri Göstern Kanallar Var çok Güçlü Bir Uydu Galiba.batý 9 Derecede Olmasý Dolayýsý Ile Eski Tðrt Uydusu 10e Ile Bitiþik Bir Derece Var Aralarýnda Hatta Biz Ikisini Bir Arada Izliye Biliyoruz Az Sað Yapýp.hotbirte çok Yakýn.belgesel Ve Adut Kanallarda Var Sporkanallarda Var. Biraz Degiþik Bir Uydu Ayarlamayý Deger Sanýrým.selamlar Hayýrlý Iþler Bol Seyirler Sevgili Dostlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu uydu benim listede yok nasýl bulurum ?
    ultrAslan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Eren55 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu uydu benim listede yok nasýl bulurum ?
    Uyduyu ekleyebilirsin.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nasýL ekLeyebiLirim peki ?
    ultrAslan

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadslar bu uydudaki yayýnlarý 12.c1.a5 olan cihazla nasý izleyebilirim bunu uygun yazýlým varmý.veya k e y menüsünde nereye ne yazacagým ve tam olarak hangi yayýnlarý izleyebilirim.þimdiden tskler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþim teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar tavsiye ederim 10 gündür izliyom iyi
    yalnýz iki gündür xxx üçadet kanal ***ini bulamadým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylasým için sagol

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Çöktüler

Alýntý zfr_pal Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadslar bu uydudaki yayýnlarý 12.c1.a5 olan cihazla nasý izleyebilirim bunu uygun yazýlým varmý.veya k e y menüsünde nereye ne yazacagým ve tam olarak hangi yayýnlarý izleyebilirim.þimdiden tskler.
    Kardeþ, bahsettiðin kanallarýn þifreleri çöktüler. Yani reklam bitti. Artýk bir dahaki sefere.
    Saygýlar.

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri