Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arasý

Konu: Estetik ve üstün görüntü kalitesi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Search Estetik ve üstün görüntü kalitesi

Vestel tarafýndan piyasaya sunulan DVI özellikli LCD monitörler bilgisayar kullanýcýlarýna cam gibi görüntü kalitesi sunuyor.

DVI giriþli Vestel monitörler hiçbir ayar yapmaksýzýn daha kaliteli görüntü saðlayýp görüntü titreþimini engellerken analog-dijital baðlantý çevriminin yarattýðý zaman ve kalite kaybýný da ortadan kaldýrýyor.

DVI özellikli ürünler arasýnda fiyat ve performans açýsýndan öne çýkan Vestel Wide 19” LCD monitör þýk ve iþlevsel tasarýmýnýn yaný sýra kullanýcýya sunduðu teknik imkanlarla da dikkat çekiyor. Vestel Wide 19” monitör 5 ms’lik tepki süresiyle yüksek çözünürlüklü oyunlarda ve filmlerde büyük performans avantajý saðlarken 160 derecelik görüntü açýsýyla monitörün çok geniþ bir açýdan kullanýlabilmesine imkan tanýyor.

24 ay garanti kapsamýna sahip Vestel DVI özellikli monitörlerin bütün plastik parçalarý özel bir kalýp ve plastik baský tekniðiyle hazýrlanarak tüketicilerin beðenisine sunuldu.

Vestel Wide 19” LCD monitör - teknik özellikler:

• En iyi çalýþma modu: 1440x900@60Hz
    • Görüþ açýsý: H 160°V 160°
    • Etkin alan: 408.24 mm x 255.15 mm
    • Piksel aralýðý: 0.2835 mm – 0.2835 mm
    • Maksimum parlaklýk: 300cd/m2
    • Maksimum kontrast oraný: 1000:1
    • Tepki süresi tr+tf: 5ms
    • Renk: 16.7 M
    • Otomatik renk dengesi
    • Tak ve çalýþtýr
    • Windows9X&ME&NT&2000&XP&Vista ve Vesa DDC1/2B uyumlu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm ben yeni bir monitor aldim hdmý olarak tvde sorun yok pc de ara sira ekran kapanip açiliyor otomatik ayar diyor.bu konu hakkinda bana yardimci
    olurmusun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri