Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: 20-22 inç monitörler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 20-22 inç monitörler

Ucuzlayan fiyatlarıyla geniş ekran LCD monitörler masaüstü bilgisayarlarımızın vazgeçilmezleri haline geliyor. 20 ve 22 inç LCD monitörler yeni gözdelerimiz Bilgisayar dünyasında en hızlı gelişen ve son yılları n en çok rağbet gören ürünleri arasında LCD monitörler de bulunuyor. 15, 17, 19 inç derken 20, 22 inç’leri hatta 24 inç geniş ekranları masaüstü bilgisayarlarımızda ve bilgisayar mağazalarında görmeye aşina olduk. Geçiş o kadar hızlı oldu ki kullanıcılar artık hantal ve çok yer kaplayan tüplü CRT’lerin adını bile anmaz oldu. Yeni bir masaüstü bilgisayar toplamak isteyenler, artık monitörlerini ince ve şık görünüme sahip az yer kaplayan LCD panellerden tercih ediyorlar. İlk çıktıklarında uçuk fiyatları nedeniyle pek de rağbet görmeyen ürünler, rekabet ve birçok markanın bu kârlı sektöre ilgi göstermesi ile birlikte son derece uygun fiyatlara düştüler. Bize de piyasada en çok tercih edilen ve kullanıcı için en uygun fiyat/performans oranlarına sahip LCD panelleri test etmek kaldı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben 22 inç kullanıyorum çok süper bir ekranı var... film falan izlemek için birebir tv ekranı gibi:oyun oynarken de çok güzel oluyor ekran büyük olduğu için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta benim'ki hala eski çağ'dan kalma ama şu an idare ediyorum
    fıstıkları toplayayım dediğinden 22 inç almak süretiyle inşallah..ya bezen umuter ustanın dediği gibi filim seyretmek için ideal zaten tv'ye baktığım yok haber ne istersen ttnet'e var...
    emeğine sağlık bilgin için usta.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bende geçenlerde dikkat ettim tam 1.5 ayı geçmiş tv izlemiyeli haberleri çok severim mesela ama netten anında habere ulaşıyo insan gazeteden bile haber okumanın zevki kalmadı ya çok severdim önceden gazete okumayı şimdi okuyorum hep bi gün önceden bildiğim haberler oluyo netten okuduğum için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umuter Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet bende geçenlerde dikkat ettim tam 1.5 ayı geçmiş tv izlemiyeli haberleri çok severim mesela ama netten anında habere ulaşıyo insan gazeteden bile haber okumanın zevki kalmadı ya çok severdim önceden gazete okumayı şimdi okuyorum hep bi gün önceden bildiğim haberler oluyo netten okuduğum için
    tv'nin foksuyonu fazla yok belki kahvaltıda o dada tv varsa eğer seyredilecek ttnet herşeyin önüde yürüyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri