Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
27 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: seoul'den muhteşem 2 cihaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart seoul'den muhteşem 2 cihaz

arkadaşlar seoul 2 yeni cihaz çıkartıyor .Hiremco X1 bir FTA cihaz.Modül takma yeri yoktur.USB girişli(KAYDET/SEYRET) ve uydudan güncelleme yapar.
    Hiremco X2 ise Kart okuyuculu,USB girişli(KAYDET/SEYRET),uydudan güncellemeli multicass bir cihaz.her iki cihazda yakında piyasada sanırım seoul satış rekoru kıracak..:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için sagol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler bilgi için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

seul çok atak yaptı ve iyi bir cihaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aldım hiremco x1 den
    ama ne söleyim umdugumu bulamadım...

ara yüzü güzel çok net kayıt yapıyo görüntüsü kibar ama yazılım destek olayı diger seoul ler gibi degil diger seoul cihazların açtııgı kanalları açamadı bu gün yeni yazılım var dedi yükledim ama tık yok

altyapı hizmeti tamamlanana kadar diger cihaza devam

hayal kırıklıgı oldu biraz umarım yazılım güncellemesi 1080 yada 1453 gibi hızlı yapılır bizde hem kullanır hende satarız...

malum receiverda aranan en büyük özellik ne kadar kanalı açtıgı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstatlar bide x1 için çıkan 3 nolu yazılımla neleri izleyebilirim bilgisi olan varsa sevinirim

saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alparslanaslan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstatlar bide x1 için çıkan 3 nolu yazılımla neleri izleyebilirim bilgisi olan varsa sevinirim

saygılar
    Bu forumda seoul yetkilileri daha yok olmadıgı içinde kullanan uyelerden yardım alabilirsiniz..
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet HiremcoX1 hayal kırıklığı, cihaz çok yavaş, uydudan stanby'da kanalları güncellemiyor ve XXX kanalları ve tps güncellemiyor. Bu cihazın şu anki durumu öyle. Ayrıca kanalları tek tek taşımak zorundayız. Diğer seoul cihazlar bu cihazdan çok çok üstün.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ALWAYS kardeş bişey diyosa mutlaka doğrudur....çünkü kendisi bizzat test etmiş...
    doğrudur diyorum bende 3 gün önce bu cihazdan aldım test olumsuz çıktı geri verip next 2000 süper serisi usb. takılan cx (modüllü) aldım. sorunsuz...tavsiye ederim...
    hiç tofaşla mercedes bir olurmu...aha işte ispatı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alparslanaslan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

saygılar
    şuan izleyebileceğiniz yayınlar aşağıda belirttim

Açık paketler:
    - TPS ( 2-3 günlük auto)
    - TPS via1
    - Polsat Auto
    - Eurosport
    - Premiere
    - S.x Gold ve S.x Diamond
    - DigiTV
    - DCW, CCW ve BISS'ler

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri