Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Bestech Bt 100 Fta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 Bestech Bt 100 Fta

Arkadaşlar; bestech bt100 fta cihazın yazılımını nereden bulabilirim.Ayrıca bu cihazın emü giriş kodu nedir? Bu cihaz Hyundai cihazın hangi modeliyle uyumlu acaba? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sn @fikri78 konunuzu senolustaya iletecem kendisi online olunca cevap verecektir.Daha önce bestech firmasında çalışıyordu online olursa konunuzu gösterim eminimki yardımcı olacaktır..
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm bestech emu giriş şekli kumandanın üzerinde dokuz rakamının altında ? tuş var ona basın emuya girin kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

senol ustam kötümü ettik bilmiyorum ama bestech 302 fta yeni cihazından aldım.şu an için memnun değilim.seoul cihazları ile aynı oldugunu duydum.hangi modeli ile aynı yazılımı kullanır.ve seuol yazılımını bu cihaza yükleme yapabilirmiyim.şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5

Sn şenol usta benim bestech bt 100 fta cihazdea october 27 2007 tarihli sharing yazılımı yüklüydü.Ben buna sharing kullanmadığım için düz yazılım yükledim ama cihazın herşeyi normal ama ön panel tuşlarının fonksiyonları değişti.Tekrar sharing yazılımı yükledim ama düzelmedi.örn stb tuşu ch+ oldu menü tuşu çalişmıyo v- stb tuşu ch+ normal v- çalışmıyo ch- cihazı kapatıp açıyo.Sebebi ne olabilir neyapmam lazım. Bu cihazın oct 27 2007 tarihli yazılımını bulamadım.Bulup bunu yüklesem düzelirmi.Çünkü çalıştığı zaman o yazılım vardı.TEŞEKKÜRLER.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı erol1968 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    senol ustam kötümü ettik bilmiyorum ama bestech 302 fta yeni cihazından aldım.şu an için memnun değilim.seoul cihazları ile aynı oldugunu duydum.hangi modeli ile aynı yazılımı kullanır.ve seuol yazılımını bu cihaza yükleme yapabilirmiyim.şimdiden teşekkürler.
    Bu cihaz amstradla aynı oldugu soyleniyordu.Seoulla alakası sanmıyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihaza kanal ekleme nasıl yapılacak star tv eklemem lazım yardımlarınızı bekliyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri