Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ky silinme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ky silinme

merhaba forumda arama yaptım ama konu ile ilgili birşey bulamadı ve bu bölüme yazmaya karar verdim.Yanlışlık varsa yönt.özür.dilerim.Sorunum şöyle ;bende next 2005 12.01.A5 streama yazılım yüklü çıhazım var( enson ird.1-2 olan )cihaza günlük KKK yüklüyorum aynı gün içinde bakıyorum yüklediğim herşey sıfırlanmış.bunun üzerine *** bölümüne girip Load yapıyorum yazılıma ait ***ler geliyor ama günlük yüklediklerim ne yazıkki yok sorunum nereden kaynaklanıyor yardımcı olursanız sevinirim teşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımdan kaynaklanıyor arkadaşım.Yazılımı değiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

12.01.a5 için hangi yazılımı önerirsiniz veya silip yenidenmi aynı yazılımı yüklesemmi acaba ilginize teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynı yazılımı yükleme farklı bir yazılım yükle 12 01 a5 hw'li yazılımlarda irdeto 2 yoktur.Şu anda zaten yazılımlar hiç bir şeyi oto açmıyor.Ancak soft camlarla günü birlik açılan kanallar var.Başka bir yazılım bul onu at.
    Konu kucer06 tarafından (05-08-2008 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim.stream farklı bir yazılımmı yoksa değişik mark.olan yazılımmı daha iyi olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu orijinal Sunny yazılımıdır.Önce kurukafa at sonra bu yazılımı at.Auto kanal arama aktifdir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler hemen deniyorum sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhaba arkd.yazılım kup230ep ile yüklemek istedim ama cihazın ekranında 219 yazılı bekliyor ne yapmalıyım.anlayacağın yazılım yüklenmiyor neden acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Önce kuru kafa yükle sonra kup 240 ile yazılımı yükle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım vallahi çözüm bulamadım senin dediğin yüklemeyi yapmaya çalışıyorum ama cihaz L219 yazılı bekliyor ne kuru kafa nede kkk yüklenmiyor ama normal şekilde kanallar açıyor ve tv izleyebiliyorum.o kadar

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri