Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sony Ns-11 Usb Flash Dısk Driver Lazım Ustalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Sony Ns-11 Usb Flash Dısk Driver Lazım Ustalar

Ustalar Benim Sony Ns-11 1 Gb Radyolu Mp3 çalarlı Usb Flash Dıskım Var Ama Hiçbir şekilde Açılmıyor Pc Ye Takıyorum Donanım Bulundu Diyor Ama Yok Görünürde Pili Taktım Açmadı Bile Pc Ye Pille Taktım Değişen Yok Driver Lazım Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kahramanelk73 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustalar Benim Sony Ns-11 1 Gb Radyolu Mp3 çalarlı Usb Flash Dıskım Var Ama Hiçbir şekilde Açılmıyor Pc Ye Takıyorum Donanım Bulundu Diyor Ama Yok Görünürde Pili Taktım Açmadı Bile Pc Ye Pille Taktım Değişen Yok Driver Lazım Ustalar Yardımcı Olursanız Sevinirim
    iki konuyu açmana gerk yok

aradığın yazılım....kolay gelsin...
    kaynak: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aygıt yöneticisi üzerindeki sarı soru işaretine sağ tıklayıp güncelleştir deyiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart USTALAR Sony Ns-11 Usb Flash Diskim arızalandı

USTALAR Sony NS-11 1 Gb Radyolu Mp3 Çalarli Usb Flash Diskim Var.Sadece 1 gb olarak kullanabiliyorum ekranda mavi ışık var ne müzik nede radıo açılmıyor içinde bunlar yazıyordu bulamadım ( samsung 701- k9g8g18uım-pcbj-atj2091h-sp376hn-2007hb-fm256233 ) Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinden
    (SRX-1.5c-007_2006-12-10_9.0.50.bin) dosyasını MP3PlayerUtilities proğramıyla attım oldu ama sadece 1 gb flas dısk çalışıyor (radıo-mp3 palyer) çalışmıyor bunları nasıl çalıştırırım ustalar...
    Konu kahramanelk73 tarafından (05-09-2008 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta olmadı yaw yardımmmmmm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

olmuyo neden ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkdaşlar bende de SONY MP3 NS-11 2gb var ve Açılışte Starting'te takılıyor. hiçbir şekilde açamadım. TAmircide 15 20 'ye ancaka yaparız dedi tabiki hiçte bu fiyata yaptırmnak mantıklı değil. Yazılımda mı sorun var ,ne yapmamız gerekiyor....3 aydır arıyorum .
    Şİmdiden yardımlarınız için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bak şimdi bu sorun genelde minton mp3 lerdede olurdu ben şöyle düzeltirdim...

mp3 deki pili çıkart
    mp3 üzerindeki play tuşuna basılı tutarak usbye tak ve bekle
    sonra donanım bulundu falan cıkacak elini çek play tuşundan
    sonra bilgisayarıma tıkla ve mp3 ün dosyasının üzerine gel ve mause den sağ tuşa bas
    biçimlendir de
    hızlı biçimlendirme işaretli ise onu iptal et
    sorunun hallalacaktır...

eğer şayet yinede olmuyorsa dediklerimi başka bir pc de uygula.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum olmuytor ya sadece ekranda starting... yazıyor.
    Genede saol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo2

yahu millet kimse bilmiyormu simdi nasıl duzeltileciğini
    o drıver denilen dosyayı indrdim ama nası açcacağım biraz açıklayın çıldırcam bende içini açtım baktım hiçbiryerinde reset tuşu yok playe basılı tuutum taktım bir değişme yok lütfen yardım plsssssssssssssssssss

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri