Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Amstrad Cihazlarla İlgili Sorunlar İçin Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

türksatı sil yeni uydu ekle 12731 3333 v nıt açık şebeke arama yap bulur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kosovalı kardeşim amstrad 16200 dcı cihazlarda digi leri hangi ident lere giriyoruz.yardımcı olursan çok memnun olurum elimdeki cihazla takas ettim henüz daha birşeyini bilmediğim için size sorayım dedim.teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

Alıntı ZİRVE09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam .arkadaşlar.elımde amstrad.16100.fta cıhazım var yenı gelen kanalları tarattım çogu yayını izleyemıyorum yardımcı olursanız .sevınırım .saygılarımla
    kardeşim tp ayar bölümünden tüm tp leri silin sonra 12731 v 3333 girdikten sonra şebe***i açık yapın hepsini bulacaktır yine çözemesseniz yardımcı oluruz:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

lütfen dcw açıklaması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nasıl giricez açıklarmısın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ZİRVE09 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam .arkadaşlar.elımde amstrad.16100.fta cıhazım var yenı gelen kanalları tarattım çogu yayını izleyemıyorum yardımcı olursanız .sevınırım .saygılarımla
    Tüm tp leri sil yeni olarak 12731 v 03333 olarak yaz vede şebe***i açık yap. tarattır eger bazı kanalların isimlri ch olarak gelir ise o kanalın üzerine gel izle tekrar tarattı düzelir kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

16100 plus maçlarda ntvspor normal ama ntv bi türlü açmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı asil-nadir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    türksatı sil yeni uydu ekle 12731 3333 v nıt açık şebeke arama yap bulur
    slm 12731 deyişti güncelleme fırankansı yeni fırankan güncelleme fırankası budur 11962 v 03333 kolay gelsin birde şunu diyecektim bu amstrad 16100 plus cihazlar 10 gündür uydudan yazılım güncellemesi yapmıyor bilginize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ha-ka-79 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    16100 plus maçlarda ntvspor normal ama ntv bi türlü açmıyor
    manuel *** girişi yaparsanız
    ntv identi : 0015 01
    ntv spor identi: 0015 03

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar 16100 plus serisi müşteri getirdi cihazda onaylanmamiş yazılım diyor ve başka bir işlem yapmiyor

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri