Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Amstrad Cihazlarla İlgili Sorunlar İçin Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı helwer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar 16100 plus serisi müşteri getirdi cihazda onaylanmamiş yazılım diyor ve başka bir işlem yapmiyor
    tekrardan yazılım yüklemeyi deneyin

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Amstrad 16100 Plus cihazımı aldığım günden bu yana hiç yazılım atılmadı. Biss keyleri giremiyorum.Hangi yazılımı yüklemem gerekiyor.Lütfen yardımcı olurmusunuz.İyi çalışmalar,teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı altay3235 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Amstrad 16100 Plus cihazımı aldığım günden bu yana hiç yazılım atılmadı. Biss keyleri giremiyorum.Hangi yazılımı yüklemem gerekiyor.Lütfen yardımcı olurmusunuz.İyi çalışmalar,teşekkürler...
    ilk aldıgınızda menü-tercihler bölümünde uydudan güncelleme bölümü varsa son cıkan yazılımı bilgisayardan yüklemeniz gerekli 13 ocak 2010 daha sonra uydudan güncellemeler devam edercek.eger yoksa bildigim kadarıyla 2008 de bir yazılım var onu atmanız gerekebilir.benim cihazı aldıgımda uydudan güncelleme bölümü vardı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk ederiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Amstrad R3r için 4 97 yüklü boot 1.25 ama ekranda geçersiz servis diyor tüm kanallarda .yayın ve sinyal var görüntü yok acaba neden ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar ben bu konuda acemi birisiyim, forumdaki konuları takip ederek, bir bir yazarak ne yapmam gerektiğini not aldım, önce de usb girişli rs232 kablosu satın alarak ana yazılımı da bilgisayarıma yükledim.
    Daha sonra da gerekli olan Pc ile Receiver bağlantısını yaptım, talimatlara göre de devam ettim, ancak yazılım loaderinden Upgrade Application kısmını tıklayıp gerekli dosyayı seçtikten sonra "linking" uyarısı geliyor ve başka da bir şey olmuyor, hiçbir ilerleme ve yükleme işlemi gerçekleşmiyor. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Belki yardımcı oalbilir düşüncesiyele de cihazımın yazılım ve donanım sürümlerini de belirtiyorum.

Yazılım Sürümü:S2.73.074_080605_OTA_V256
    Donanım Sürümü: B1.29.H1e.D0.SC1
    Tarih: Sep 04 2008 / 09:56:43

Yardımlarınız için teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

amstrad 16100 yazılım lütfen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm ustalar kolay gelsin hepinize elimde 16100 plus cihaz var belli bi süre çalıştıktan sonra cihaz donuyor sonra sinyal almıyor ben cihaza yazılım attım sonra ota güncelledim yine düzelmedi yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca ben bu cihazdan çok sattım hep bu sorunla tekrar dönmeye başladı cihazlar. şimdiden tşklerrrr

Kullanıcı Bilgi Menüsü

17000 usb li cihazlar ne zaman cözcek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

16500 bahseden yok bu makine eskimi

Sayfa 3/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri