Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon
62 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Amstrad Cihazlarla Ýlgili Sorunlar Ýçin Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

türksatý sil yeni uydu ekle 12731 3333 v nýt açýk þebeke arama yap bulur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kosovalý kardeþim amstrad 16200 dcý cihazlarda digi leri hangi ident lere giriyoruz.yardýmcý olursan çok memnun olurum elimdeki cihazla takas ettim henüz daha birþeyini bilmediðim için size sorayým dedim.teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29

Alýntý ZÝRVE09 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam .arkadaþlar.elýmde amstrad.16100.fta cýhazým var yený gelen kanallarý tarattým çogu yayýný izleyemýyorum yardýmcý olursanýz .sevýnýrým .saygýlarýmla
    kardeþim tp ayar bölümünden tüm tp leri silin sonra 12731 v 3333 girdikten sonra þebe***i açýk yapýn hepsini bulacaktýr yine çözemesseniz yardýmcý oluruz:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

lütfen dcw açýklamasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

nasýl giricez açýklarmýsýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ZÝRVE09 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam .arkadaþlar.elýmde amstrad.16100.fta cýhazým var yený gelen kanallarý tarattým çogu yayýný izleyemýyorum yardýmcý olursanýz .sevýnýrým .saygýlarýmla
    Tüm tp leri sil yeni olarak 12731 v 03333 olarak yaz vede þebe***i açýk yap. tarattýr eger bazý kanallarýn isimlri ch olarak gelir ise o kanalýn üzerine gel izle tekrar tarattý düzelir kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

16100 plus maçlarda ntvspor normal ama ntv bi türlü açmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý asil-nadir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    türksatý sil yeni uydu ekle 12731 3333 v nýt açýk þebeke arama yap bulur
    slm 12731 deyiþti güncelleme fýrankansý yeni fýrankan güncelleme fýrankasý budur 11962 v 03333 kolay gelsin birde þunu diyecektim bu amstrad 16100 plus cihazlar 10 gündür uydudan yazýlým güncellemesi yapmýyor bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ha-ka-79 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    16100 plus maçlarda ntvspor normal ama ntv bi türlü açmýyor
    manuel *** giriþi yaparsanýz
    ntv identi : 0015 01
    ntv spor identi: 0015 03

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar 16100 plus serisi müþteri getirdi cihazda onaylanmamiþ yazýlým diyor ve baþka bir iþlem yapmiyor

Sayfa 2/7 ÝlkÝlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri