Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
62 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Amstrad Cihazlarla Ýlgili Sorunlar Ýçin Buraya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Amstrad Cihazlarla Ýlgili Sorunlar Ýçin Buraya

amsttrad ile ilgili soru ve görüþlerinizi lütfen buraya yazýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Konunuzu ben sabitledim umarým herkese faydalý olursunuz.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

skart giriþi olmayan 37 ekran televizyona Amstrad MD 16100 plus uydu alýcýsý kurdum.Televizyonun sesini yarým açmama raðmen uðultulu ses geliyor. Bilgisi olan arkadaþlarýn yardýmýný bekliyorum. Teþekkürler...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bu sorun hakkýnda bilgisi olanlar lütfen görüþlerinizi yazarmýsýnýz...

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar bu sorunuma cevap verecek bir ALLAH'ýn kulu yokmu forumda...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

baþka bir tvde dene yine varsa scarttý kontrol et sorun devam ederse cihazýn bordunu temizle düzelmesse beslemeye bak eðer anlýyorsan yada servise git

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Asiaslan çok teþekkür ederim. Dediklerinizi denedim,sadece besleme konusunu anlamadým biraz açýklarmýsýn.Televizyonun skart giriþi yok eski model. Baþka skart giriþi olan Tv de denedim her þey normal..Selamlar...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý altay3235 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Asiaslan çok teþekkür ederim. Dediklerinizi denedim,sadece besleme konusunu anlamadým biraz açýklarmýsýn.Televizyonun skart giriþi yok eski model. Baþka skart giriþi olan Tv de denedim her þey normal..Selamlar...
    slm arkadaþým eger tv. nin markasýnýda modelinide yazarsan sana daha iii bir çözüm bulabiliriz

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Selamlar arkadaþým. Tv nin markasý Jvs ve 1991 model. Çok teþekkürler ilgin için...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam .arkadaþlar.elýmde amstrad.16100.fta cýhazým var yený gelen kanallarý tarattým çogu yayýný izleyemýyorum yardýmcý olursanýz .sevýnýrým .saygýlarýmla

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri