Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: ProgDVB PowerInstall Sıkça Sorulanlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı scream6254 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş sana bi soru sorucam
    ben programı yükledim
    fakat o kadar kanal olmasına rağmen bi kaç tanesinden görüntü aldım diğerlerinden görüntü gelmiyo acaba codec yüklemem mı gerekiyo bilgi verirmisin ?
    Arkadaşım eğer bi kanaldan görüntü aldısysanız codecle ilgili bi sorun yoktur..Baktığınız kanalların şifreli ve çözülemeyen kanallar olup olmadığını kontrol edin..

Alıntı chevix Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    skyvision kartım var ve başlatılamıyor hatası veriyor aynı sorun mudur burda bahsedilen
    Aygıt yöneticisinden skyvision driverini kaldırın ve elinizde bulunan driver cd siyle tekrar kurulum yapmayı deneyin..Progdvb kurulumu yaparken "Twinhan" olarak seçeceksiniz..Driveri net üzerinden indirmek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın ustalar bende ss2 technisat kart var. prog dvb de sürekli donma boluyor sebebi nedir bi fikri olan varmı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı felix53 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ustalar bende ss2 technisat kart var. prog dvb de sürekli donma boluyor sebebi nedir bi fikri olan varmı?
    Dvb Dream i denediniz mi?

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sırasıyla yükleyiniz..

Konu kapanmıştır soru ve sorunlarınızı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. altında yazabilirsiniz..
    Konu HCakir tarafından (29-01-2009 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri